Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

MARVEL FİLM SAYISINI ARTIRIYOR

Marvel Stüdyoları şimdiye kadar yılda 2 film ile kendilerini sınırlamıştı. Bu büyük bir ihtimal Marvel-Disney’in “faz”lara böldüğü ve bütünleşik bir Marvel sinematik evreninin kalıcı bir frenchise haline gelmesi için yapılmış planlı bir programdı.

Çoğu film stüdyosunun böyle bir derdi hiç olmadı. Finansman, proje uygunluğu, iç ve dış etkenler ve fırsatlar belirliyor toplamda kaç filmin o sene vizyona girdiği.

Marvel’in yakında “yılda 2 film yeter” politikasından vazgeçebilir. Artık elinde başarılı fanchiseları var ve Marvel sinematik evrenine yeterince konu ve karakter kattı. Bir yandan bunları çevirmeye devam ederken bir yandan da yeni karakterler ve yeni frachiselar yaratmak demek zaten yılda iki filmde daha fazlasını gerektirecek demek.

geekstra_marvel_02

Marvel hem ticari olarak hem de karakter/film çıkışları olarak bir çok şeyi planlamış durumda veya en azından bize öyle sunuyor. Marvel sinematik evren açılımlarını fazlar halinde yapmış olması ve bazılarına göre stüdyo kabaca 2021 senesine kadar planını yapmış olduğu söyleniyor.

Bilmiyorum “2015 ten itibaren yılda 3 film, 2018den itibaren de 4 filme çıkartıyoruz” gibi somut bir planları olmayabilir fakat yapım aşamasında ve yapılacaklar listesinde olan Antman, Guardians of the Galaxy, Dr. Strange, Black Panther vb filmlerini de franchise olarak kabul edersek ve Thor, Captain America, Avengers, Ironman, gibi filmlerin de devam edeceğini düşünürsek yılda iki filmle politikasıyla filmlerin en az 4 yıllık rotasyonlarda çıkacağı anlamına gelir ki bu da anlamsız olurdu zaten.

Daha fazla Marvel filmi istiyoruz arkadaş “Make it So!”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Yeni Garfield Animasyon Filmi Geliyor

Garfield 80’leri görmüş olanlarımız için büyük bir sansasyondu. 80’lerde yakaladığı büyük popülerlik sonrasında oyuncaklar, karakter...

[Fragman] Power Rangers’ın Son Fragmanı

Power Rangers çoğumuzun çocukluğunda yer etmiş, kalitesi tartışılır bir seri. Hatta kalitesi gayet tartışılır bir...

Kapat