• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Matt Smith Terminator 5 ‘te!

FİLM

Matt Smith Terminator 5 ‘te!

R.ist.T.O. 3 Mayıs 2014


Background
share close

11. Doctor Matt Smith’in yine bir zaman yolculuk konseptli bir filmde karşımıza çıkıyor olması benim gibi bazı geekleri heyecanlandırıyor olmalı. Evet Matt Smith Terminator: Genesis’e resmen imza attı.

Henüz hangi rolde olduğu açıklanmamış olsa de Deadline’a göre “büyük” bir rolü olacağı söyleniyor. Şu ana kadar açıklanan kadro;

geekstra_terminator-5_matt-smith_02

Jason Clarke (Brotherhood, Dawn of the Planet of the Apes) John Connor’u, Emilia Clarke (Game of Thrones) Sarah Connor’u, Jai Courtney (I, Frankenstein, A Good Day to Die Hard) Kyle Reese’i, Day Okeniyi (Hunger Games, Runner Runner) Danny Dyson’u ve tabii Arnold Schwarzenegger Terminator’ü oynuyor olacak.

Matt Smith’in karakterinin büyük ihtimalle yep yeni bir karakter olacağı ve bu yeni üçlemede ağırlığı olacak bir karakter olacağı söyleniyor. Şahsen Jason Clarke’ın da kötü bir seçim olduğunu düşünsem de Crhistian Bale’ı John Connor’unu çok beğenmiştim ve bu yeni üçleme için geri dönmesini isterdim.

geekstra_terminator-5_matt-smith_01

Ülkemizde 26 Haziran 2015 tarihinde gösterime girilmesi planlanan filme daha zaman var ama Matt Smith’in kadroya eklenmesi filme olan beklentilerimi bir hayli yükseltti diyebilirim. Matt Smith’in zaman yolculuğunu çözen bilim adamı rolünde olması bile içimdeki fanboyu gıdıklamaya yeter eheheh…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.