Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Matt Smith Terminator 5 ‘te!

11. Doctor Matt Smith’in yine bir zaman yolculuk konseptli bir filmde karşımıza çıkıyor olması benim gibi bazı geekleri heyecanlandırıyor olmalı. Evet Matt Smith Terminator: Genesis’e resmen imza attı.

Henüz hangi rolde olduğu açıklanmamış olsa de Deadline’a göre “büyük” bir rolü olacağı söyleniyor. Şu ana kadar açıklanan kadro;

geekstra_terminator-5_matt-smith_02

Jason Clarke (Brotherhood, Dawn of the Planet of the Apes) John Connor’u, Emilia Clarke (Game of Thrones) Sarah Connor’u, Jai Courtney (I, Frankenstein, A Good Day to Die Hard) Kyle Reese’i, Day Okeniyi (Hunger Games, Runner Runner) Danny Dyson’u ve tabii Arnold Schwarzenegger Terminator’ü oynuyor olacak.

Matt Smith’in karakterinin büyük ihtimalle yep yeni bir karakter olacağı ve bu yeni üçlemede ağırlığı olacak bir karakter olacağı söyleniyor. Şahsen Jason Clarke’ın da kötü bir seçim olduğunu düşünsem de Crhistian Bale’ı John Connor’unu çok beğenmiştim ve bu yeni üçleme için geri dönmesini isterdim.

geekstra_terminator-5_matt-smith_01

Ülkemizde 26 Haziran 2015 tarihinde gösterime girilmesi planlanan filme daha zaman var ama Matt Smith’in kadroya eklenmesi filme olan beklentilerimi bir hayli yükseltti diyebilirim. Matt Smith’in zaman yolculuğunu çözen bilim adamı rolünde olması bile içimdeki fanboyu gıdıklamaya yeter eheheh…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Lego Robot’tan Rubik küp Rekoru!

Lego daha ne yapsın? Bize Lord of the Rings, Batman, Harry Potter gibi uyarlamaları, Ghost...

ALIRIM AYAĞIMIN ALTINA!

Excalibur #42 Ekim 1991 - Alan Davis ve Mark Farmer Bu, bu, nedir bu? Excaliburcular...

Kapat