• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Pacific Rim 2 Geliyor!

FİLM

Pacific Rim 2 Geliyor!

R.ist.T.O. 23 Mart 2014


Background
share close

Son zamanların yaraktık, fantasi ve bilimkurgu filmlerinin lider yapım şirketlerinden olan Legendary Pictures’un CEO’su Thomas Tull, Godzilla filminin tanıtımı sırasında Pacific Rim 2 ile ilgili bir açıklama yaptı. Zaten Guillermo del Toro’nun Pacific Rim 2 için çalışmalar yapıtğı söylentilerini duyuyorduk zaten.

Thomas Tull Collider’a yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Guillermo ile çalışmayı çok seviyoruz ve araştırırsanız Pacific Rim ilk X-Men filminden, Batman Begins’den, Superman Returns’den, ilk Fast and the Furious filminden daha çok kazandı. Bunun orijnal bir IP olduğu da göz önünde bulundurulduğunda gayet başarılı bir sonuç. Dünya çapında 400 milyon USD’nin üstünde bir hasılat elde etti, ev sineması ve merchandising alanında da beklediğimizin üstünde bir sonuç verdi. Hayranları filmi beğendiği sonucu çıkıyor ve devam filmi fikrine de kesinlikle açığız.

Del Toro’nun daha önceki açıklamalarına da dönecek olursak, ikinci filimde Gipsy 2.0’ı göreceğiz. Göreceğimiz bir diğer şey de Kaiju ve Jaeger hibridleri olacak.

Del Toro’nun açıklaması şöyle;

Bir iki saniye düşünün. İlk filmin sonunda Gipsy bir başka boyuta gidiyor ve orada patlıyor. Yani Gipsy’nin kalıntıları da o dünyada kalıyor. İnsanlık Kaiju’nun bilincine de “drift”etti ve bu iki taraflı bir iletişim. Bu parçaları birleştirirsek nelerin mümkün olacağı ortaya çıkıyor.

Ben ilk filmden çok keyif aldım ve ikincisini sabırsızlıkla bekliyorum.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.