Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Paul Walker FF7’de olacak!

Geçtiğimiz sene kaybettiğimiz Fast & Furious oyuncusu Paul Walker’ın serinin 7. Filminde CGI ve dublörlerle dahil olacağı açıklandı.

The New York Daily News’a göre Paul’un fiziğine yakın 4 oyuncu ile anlaşıldığı ve onların fiziksel olarak canlandıracağı sahnelere CGI ile Paul’un yüzü yerleştirilecek.

Alınan haberlere göre Paul filmdeki aksiyon sekanslarının büyük bir kısmını çekmişti. Universal bu sahneleri kullanarak filmi sıfırdan çekmeden yapımı devam ettirmenin yollarını aradıklarını ve her şey yolunda giderse senaryoda yapılacak değişikliklerle yapıma olduğu yerden devam edebileceklerinin sinyallerini vermiş.

Paul Walker’ın ölümü nedeniyle ara verilen filmin yapımına Nisan gibi yeniden başlanması planlanıyor. Fast & Furious serisinin 7. filmine klasik kadrondan isimlerin yanında bir çok yeni isim katılıyor.

2015 Nisan’da vizyona girmesi planlanan filmin oyuncuları şöyle;

Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Jason Statham, Kurt Russell, Djimon Hounsou,Jordana Brewster,Michael Jai White ve Tony Jaa


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Galaksi’nin Koruyucuları Featurette ve Fragmanları

Aslında bir nevi IMAX reklamı olarak da değerlendirilebilir fakat yönetmen James Gunn’ın Galaksi’nin Koruyucuları featurette’i...

Guardians of the Galaxy Setinden Yeni Görüntüler

Ağustos ayında gösterime girecek Guardians of the Galaxy filminin setinden yeni görüntüler yayımlandı. 18 Mart...

Kapat