• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Dawn of the Planet of the Apes Fragmanları

FİLM

Dawn of the Planet of the Apes Fragmanları

kafkaesk 5 Mayıs 2014


Background
share close

Dawn Of The Planet Of The Apes

Yeni maymunlar cehennemi serisinin ilk film Rise of the Planet of the Apes (2011), James Franco’yu saymazsak başarılı bir giriş filmiydi. İsteyen sadece altmetin okudu, sistem eleştirilerini, azınlık ve sosyal yaşama dair çeşitli söylemleri aldı ve üzerine kurdu filmi; isteyen tamamen fantastik açıdan baktı olaya, “what if hikayesi” şeklinde takip etti. Bir grup bilimsel yaklaştı. Diğer bir grup ise yalnızca öncülleri ile karşılaştırdı filmi. Bu kitlelerin büyük bir çoğunluğunda doygunluğu sağlamış olacak ki Tim Burton’un remake’inin (2001) üstüne çıkmakta çok zorlanmadı Rise of the Planet of the Apes.

İkinci film için yönetmen ve oyuncu kadrsou yenilendi. Yeni film, ilk filmin kaldığı noktanın 15 yıl sonrasını anlatacak bizlere. Bu defa Gary Oldman ve Keri Russell’ı izleyeceğiz Andy Serkis’in Caesar’ı ile birlikte. Caesar krallığını sarsılmasına engel olmaya çalışacak, bilim adamları ise çözüm arayacak.

Filmden 2 adet teaser trailer yayınlandı. Son teaser, uzun/geniş fragmanın 8 Mayıs’ta yayınlanacağını müjdeliyor aynı zamanda. İlk filmi ya da genel olarak konsepti sevenlerdenseniz, teaserlara bir göz atın derim.

 

 

Not: Film 11 Temmuz 2014’ta vizyona girecek.

Etiketler: .

Yazar

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.