Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Dawn of the Planet of the Apes Fragmanları

Dawn Of The Planet Of The Apes

Yeni maymunlar cehennemi serisinin ilk film Rise of the Planet of the Apes (2011), James Franco’yu saymazsak başarılı bir giriş filmiydi. İsteyen sadece altmetin okudu, sistem eleştirilerini, azınlık ve sosyal yaşama dair çeşitli söylemleri aldı ve üzerine kurdu filmi; isteyen tamamen fantastik açıdan baktı olaya, “what if hikayesi” şeklinde takip etti. Bir grup bilimsel yaklaştı. Diğer bir grup ise yalnızca öncülleri ile karşılaştırdı filmi. Bu kitlelerin büyük bir çoğunluğunda doygunluğu sağlamış olacak ki Tim Burton’un remake’inin (2001) üstüne çıkmakta çok zorlanmadı Rise of the Planet of the Apes.

İkinci film için yönetmen ve oyuncu kadrsou yenilendi. Yeni film, ilk filmin kaldığı noktanın 15 yıl sonrasını anlatacak bizlere. Bu defa Gary Oldman ve Keri Russell’ı izleyeceğiz Andy Serkis’in Caesar’ı ile birlikte. Caesar krallığını sarsılmasına engel olmaya çalışacak, bilim adamları ise çözüm arayacak.

Filmden 2 adet teaser trailer yayınlandı. Son teaser, uzun/geniş fragmanın 8 Mayıs’ta yayınlanacağını müjdeliyor aynı zamanda. İlk filmi ya da genel olarak konsepti sevenlerdenseniz, teaserlara bir göz atın derim.

 

 

Not: Film 11 Temmuz 2014’ta vizyona girecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
BATMAN vs SUPERMAN MARVELİ KORKUTMUYOR

Batman vs Superman filminin çıkış tarihi 2015 senesinden 2016 olarak değiştirildikten sonra bir çok insanın...

PEUGEOT GERÇEK KÖTÜLERE KARŞI!

Laff-a-lympics'i hatırlayan? Yogilerin, Scoobylerin, Gerçek Kötülerin ve diğer Hanna-Barbera karakterlerinin kapıştığı çizgi diziyi hatırlamadığınızı söylemeyin...

Kapat