Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

The Rock Shazam Mı?

Dwayne “the Rock” Johnson’un uzun zamandır DC ile olası bir süper kahraman rolü için görüşme halinde olduğunu biliyoruz (ahanda link). John Stuwart Green Lantern, Black Adam gibi isimler dolandı internette ama anlaşılan bir rol için kesin anlaşılmış ve pek yakında (büyük ihtimalle SDCC’de) açıklanacağı söyleniyor.

Total Film ile yaptığı bir röportajda sorulan soru üzerine evirip kıvırıp bir cevap vermeye çalıştı the Rock ve ucundan köşesinden verdiği ipuçları şöyle:

“Superman ile kapışabilir”

“Just say the word”

Bu iki ipucunu birleştirince bariz bir sonuç çıkıyor ortaya Shazam veya Black Adam. Açıkçası Dwayne Johnson’a Shazam’ı pek yakıştıramıyorum. Röportajda da kendi dediği gibi the Rock olmanın belirli kısıtları var ve şans eseri gizemli bir büyücüden Olympus tanrılarının gücünü kazanarak bir süper kahramanın vücuduna bürünmüş çocuk rolünü kotaramayabilir diye düşünüyorum (kötü oyuncu değil bence kendisi ve sonuçta bir aksiyon filmi Oscar adaylığına oynamayacak ama olsun).

Bence Martian Man Hunter’da yakışırdı ama favori adaylık Black Adam olur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Podcast] Podavan – Bir Star Wars Podcasti: The Last Jedi İncelemesi

Selam Podavanlar! Yeni Star Wars podcast serimizin yeni bir bölümü ile karşınızdayız. Star Wars: The...

OP! EP:03 O Karakter Öldü Mü?

Selam Gençler! Standarta bir türlü bağlayamadığımız, aklımıza geldikçe çektiğimiz oyun podcastlermizden bir yenisini iftiharla ve...

Kapat