• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Salak ile Avanak 2 Geliyor!

FİLM

Salak ile Avanak 2 Geliyor!

kafkaesk 21 Mart 2014


Background
share close

Jim Carrey ve Jeff Daniels 20 yıllık bir aranın ardından Dumb and Dumber To (Salak ile Avanak 2) ile geri dönüyor. Böyle söyleyince, iki oyuncu da 20 yıldır hiçbir şey yapmamış da o kadar aradan sonra bu filmde oynama kararı almış gibi durdu. Öyle değil. Jim Carrey o günden bugün 25 filmde rol almış, Jeff Daniels ise rotasını yavaş yavaş komediden uzaklaştırarak daha “ciddi” yapımlarda rol almaya başlamış. Kendisini The Newsroom’da severek izliyoruz değil mi? (izleyin derim)…

İlk filmin de yazar, yönetmen, yapımcı koltuklarında karışık bir dizilim ile oturan Farrelly biraderler (Bobby ve Peter) bu filmde de yönetmen koltuğu başta olmak üzere çeşitli koltukları zaptetmiş durumdalar. Film 2014 Kasım’ında vizyona girebilsin diye çekmediklei çile kalmamış bu insanların 🙁 ama bu başka bir haberin konusu (yazar burada yayınlayacağı yalan habere yol yapıyor)

“Kasım’a daha çok var. Ner’den çıktı şimdi bu haber?” dediğinizi duyar gibiyim. Hemen açıklayayım: Filmin “teaser” posterleri yayınlandı. Evet bütün olay bu. Konusu da birkaç ay önce yayınlanmıştı ama o zaman üşenip haberleştirmemiştim ama posterler nostaljik etki yaptı, dayanamadım. Budur.

İşte o posterler:

dumber2ab

Kaynak: dumblr.com

Etiketler: .

Yazar

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.