Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

S. Johansson Black Widow Filmi İstiyor

Marvel Studios başkanı Kevin Feige de daha önce olası bir Black Widow filminden bahsetmişti. Scarlett Johansson da henüz başlatılmış bir proje olmasa da Marvel’da gündemde bir konu olduğunu açıkladı.

IGN’e verdiği röportajda “Hep konuştuğumuz bir konu. Marvel fanlarına kulak veren bir stüdyo ve fanların istemesi durumunda hayata geçebilecek bir proje.” şeklinde konuştu.

Black Widow karakterinin zengin geçmişine değinen Johansson “Kullanılabilecek çok malzeme var. Bu karakterle çok iyi bir ajanlık hikayesi anlatılabilir gibi geliyor. Ayrıca solo bir film veya bir seri halinde kadın süper kahramanın odakta olduğu ve sadece seksi süsler olarak kullanılmadıkları filmlerin olması çok heyecan verici olur.” dedi.

4 Nisan’da gösterime girecek olan Captain America Winter Soldier filminde ve gelecek Avengers 2 filminde Black Widow karakterinin kapsamlı bir rolü olacağı söyleniyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] The Babadook

Biraz geç oldu ve pek de sessiz sedasız girdi vizyona bu Babadook. Ülkemizde daha bu...

Hugh Jackman’dan Hayranlara Teşekkür Mesajı

Hugh Jackman, Logan filmiyle 17 yıldır canlandırdığı Wolverine karakterine veda etti. Instagram hesabından “Thank you....

Kapat