• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Scoot McNairy Batman V Superman’de!

FİLM

Scoot McNairy Batman V Superman’de!

R.ist.T.O. 1 Temmuz 2014 1


Background
share close

Halt and Catch Fire’dan tanıdığımız Scoot McNairy’nin (bu adam ilk okulda çok dayak yemiştir. Ailesi hiç acımamış Scoot nedir yaw?!) Batman V Superman: Dawn of Justice filmine dahil olduğu duyruldu. Dahil oldu olmasına da hangi karakteri canlandıracağı gizli tutuldu ve tabii bizim gibi adamlar da meraktan çatlıyor.

İnternet, her zamanki gibi spekülasyonlar ve “istek parça” talepleriyle dolup taşıyor. Bunlardan bir kaçı söyle:

The Flash

geekstra_scoot_02

Dizinin çıkışı ve 2017 için duyurulan Flash & Green Lantern team up filmi nedeniyle son günlerin en gözde DC karakterlerinden biri. Açıkçası Scoot’a pek yakıştırdığım bir karakter değil (daha doğrusu Flash’a Scooter’ı yakıştıramıyorum). Büyük perde için Flash karakterine Grant Gustin’in cast edilmeyeceğine eminim ama çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünmeme rağmen Scoot’un Flash’a uygun olacağını sanmıyorum.

Green Lantern

geekstra_scoot_03

Justice League ve Flash & Green Lantern team up filmleri için bir Green Lantern’in er ya da geç bulunması gerekiyor ama bu Scoot’a göre bir iş mi? Bence değil. Kafkaesk ile her fırsatta dile getirdiğimiz “yaşasın Ryan Reynolds ve Green Lantern!” adlı ilahimizden de anlaşılabileceği üzere ben Ryan Reynolds’un Green Lantern olarak geri gelmesini istiyorum (ayrıca Green Lantern filmini beendik biz taam mı?).

Steve Trevor

geekstra_scoot_04

Bu listeyi yorumladıkça Scoot için potansiyel bir karakter listesinden çok bir ret listesine dönüşüyor gibi görünüyor olabilir ama niyetim bu değil ayrıca bana mı soruyorlar, adam işi almış bile… Wonder Woman’ın filmde olacağını ve DC sinematik evreninin konseptte Yeni 52’ye yakın olacağını varsayayarsak, bir Steve Trevor şart gibi görünüyor. Peki siz Scoot’u Trevor olarak hayal edebiliyor musunuz? Ben edemiyorum.

Ted Kord / Blue Beetle

geekstra_scoot_05

Arrow’un 3. Sezonu için de bir Blue Beetle söylentisi dolanıyor. Ne yalan söyleyeyim şu ana kadar sıraladığım karakterler arasında Scoot’a en yakıştırdığım süper kahraman Blue Beetle. Peki ama Dawn of Justice’de zaten bir sürü yeni karakter olacak; bu kalabalığın üstüne Justice League’in ilk on üyesi arasına bile girmeyen bir karakteri tanıtmakla uğraşacaklar mı? Belki sadece Ted Kord olarak Blue Beetle bile olmadan figüranlık yapabilir deniyor.

Ralph Dibny / Elongated Man

Metallica - The Unforgiven Rare Batman Video 025

Bu benim favorim. Yani Scoot için bence birebir olabilecek bir karakter. Flash dizisinin internete sızan pilot bölümünde Crisis göndermesi vardı ve açıkçası büyük perdede Identitiy Crisis ve sonrasında 52’ye devam eden bir hikaye zincirini görmeyi çok isterim. Ayrıca Ralph ve Sue’nun arasındaki aşk hikayesini de görmek ayrı bir mutlu eder beni…

Hiçbiri değil, yepyeni bir karakter…

Oyuncu kadrosundaki bir çok oyuncunun, DC evreninde var olmayan yeni karakterleri canlandıracağı da açıklandı. Bu da tabii Scoot’un bir DC karakteri olmayabileceği anlamına geliyor. LexCorp, Wayne Enterprises, Daily Planet gibi firmaların bir çalışanı olarak da karşımıza çıkabilir.

Tüm bu söylentiler bir yana, sizce Scoot hangi karakteri oynayacak veya hangi karakteri oynamasını istersiniz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.