Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Star Wars 7 “Jedi”den 30 Yıl Sonrasını Anlatacak

Star Wars 7 ’nin 2015’in en çok beklenilen filmi değildir demek çok zor. Benim için Avengers ile kafa kafaya (ama Aventers’ı daha çok bekliyorum) bir beklenti oluşturmuş bir filim.

Lucas’ın Disney’e satıldıktan sonraki ilk uzun metraj filmi olacak ve Marvel’in yapmış olduğu şeyler de göz önünde bulundurulursa J.J. Abrams’ın lens parlatmalarına rağmen beklenti iste istemez yükseliyor.

Star Wars Episode 7 için Disney tarafından yapılan resmi açıklamaya göre JJ Abrams’ın yöneteceği ve kısmen yazdığı film Mayıs ayında Londra’da çekimlerine başlayacak. Episode 6 yani Return of the Jedi filminden 30 sene sonrasını anlatacak olan filmde genç bir üçlü kadronun yanında bir çok bilindik yüz de göreceğiz.

geekstra_star wars_03

Uzun zamandır Luke, Leia ve Han Solo’nun dönüşü bu açıklama ile doğrulanmış görünüyor tabii eğer “tanıdık yüz”den kasıtları Jar Jar Binks ve Hayden Christensen değildir diye umuyorum.

Hatırlarsanız Jedi 1983 senesinde çıkmıştı yani karakterler neredeyse bire bir yaşlanmış halleriyle franchise’e geri dönüş yapıyor olacak. Yeni karakterlerin kim olduğuna gelince hala konu ile ilgili resmi bir açıklama yok yalnızca aday listesi (ahanda link) ve mümkün olduğu kadar etnik çeşitlilik istedikleri biliniyor.

geekstra_star wars_01

Büyük ihtimalle büyük duyurularını San Diego Comicon’da yapacaklardır. Hadi bakalım hayırlısı…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
WORLD OF WAR CRAFT FİLMİ NE ZAMAN GELİYOR?

İlk ne zaman duydum hatırlamıyorum World of Warcraft'ın live action filminin geleceği ile ilgili haberi......

Despicable Me Minionları Yeşilçam’ı Bastı!

Despicable Me ilk vizyona girdiğinde en ilgi çeken ve beğenilen kısmı minionlar olmuştu. Yani en...

Kapat