• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right STAR WARS VII
  • keyboard_arrow_right Star Wars Episode VII Erteleniyor mu?

FİLM

Star Wars Episode VII Erteleniyor mu?

R.ist.T.O. 15 Haziran 2014


Background
share close

Geçenlerde Harrison Ford’un Star Wars Episode VII çekimlerinde sakatlandığı haberi bi gezindi internette. Hayati bir tehlikenin olmamasına rağmen bileğini kötü bir şekilde zedelediğinden setlerden haftalar hatta aylarca uzak kalabileceği söyleniyor. E yaş da var artık tabii…

Raporlara göre Millenium Falcon’un hidrolik kapısının altında ezilen Harrison Ford’un (Zaytung haberi gibi yaw) ayak bileği çatlamış ve hava ambulansıyla hastaneye taşınmış. Doktorlara göre iyileşmesi için 8 haftaya kadar bir zaman geçebilirmiş.

geekstra_harrison_01

Disney yetkilileri Harrison Ford’un sakatlığına rağmen çekimlerin planlandığı gibi süreceğini söyledi fakat Harrison Ford’un filmde önemli bir rolü olduğu da biliniyor ve filmin çekimlerini ne kadar aksatacağı hatta filmin çıkışını aksatıp aksatmayacağı bile tartışılıyormuş.

Eğer Star Wars Episode VII 2016’ya sarkar ise bu Batman vs Superman ile kapışan filmin Captain America 3 yerine Star Wars Episode VII olabileceği anlamına geliyor olabilir.

Sizce böyle bir durumda hangi film kazanır? Batman ve Superman’in yanı sıra bir çok Justice League karakterinin tanıtılacağı Batman vs Superman Dawn of Justice mi yoksa orijinal kadronun yıllar sonra bir araya geldiği Star Wars Episode VII mi?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.