Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Star Wars Episode VII Erteleniyor mu?

Geçenlerde Harrison Ford’un Star Wars Episode VII çekimlerinde sakatlandığı haberi bi gezindi internette. Hayati bir tehlikenin olmamasına rağmen bileğini kötü bir şekilde zedelediğinden setlerden haftalar hatta aylarca uzak kalabileceği söyleniyor. E yaş da var artık tabii…

Raporlara göre Millenium Falcon’un hidrolik kapısının altında ezilen Harrison Ford’un (Zaytung haberi gibi yaw) ayak bileği çatlamış ve hava ambulansıyla hastaneye taşınmış. Doktorlara göre iyileşmesi için 8 haftaya kadar bir zaman geçebilirmiş.

geekstra_harrison_01

Disney yetkilileri Harrison Ford’un sakatlığına rağmen çekimlerin planlandığı gibi süreceğini söyledi fakat Harrison Ford’un filmde önemli bir rolü olduğu da biliniyor ve filmin çekimlerini ne kadar aksatacağı hatta filmin çıkışını aksatıp aksatmayacağı bile tartışılıyormuş.

Eğer Star Wars Episode VII 2016’ya sarkar ise bu Batman vs Superman ile kapışan filmin Captain America 3 yerine Star Wars Episode VII olabileceği anlamına geliyor olabilir.

Sizce böyle bir durumda hangi film kazanır? Batman ve Superman’in yanı sıra bir çok Justice League karakterinin tanıtılacağı Batman vs Superman Dawn of Justice mi yoksa orijinal kadronun yıllar sonra bir araya geldiği Star Wars Episode VII mi?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!İzle, oku, tüket... Tekrarla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
MARVEL İÇİN SIFIRLAMA ZAMANI

Aralık ayında yayınlancak olan The Amazing Spider-Man #700 ve Wolverine #317 sayıları ile bu iki...

Love Actually Oyuncuları Yeniden Bir Araya Geliyor

Romantik komedi sevenlerin genellikle ilk 10’larına aldıkları filmlerden biridir Love Actually. Benim de favori romcomlarımdan...

Kapat