Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Star Wars VII Kadrosuna İki Yeni İsim

Star Wars: Bölüm VII’nin kadrosuna Oscar® Ödüllü oyuncu Lupita Nyong’o ve Game of Thrones’tan tanıdığımız Gwendoline Christie de katıldı!!!

Star Wars: Bölüm VII’ni  oyuncu kadrosu yakın bir zaman önce anons edilmişti. Geçtiğimiz yıl, 12 Yıllık Esaret filmindeki performansı ile Oscar® alan Lupita Nyong’o’nun dabu oyuncu kadrosunda yer alacağı açıklandı.

Şu sıralar popüler televizyon dizisi Game Of Thrones’ta rol alan Gwendoline Christie de oyuncu kadrosuna seçildi. Kendisini bir sonraki film projesi olan The Hunger Games: Mockingjay – Part 2’de izleyebilirsiniz.

nyongoasajj

“Lupita ve Gwendolin’nin Star Wars: Bölüm VII oyuncu kadrosunda yer alacak olması beni çok heyecanlandırıyor.’ diyor Lucasfilm’in başkanı Kathleen Kennedy. ‘Bu inanılmaz yetenekli grubun şekillendiğini görmek çok heyecan verici.’

Aktörler John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleesonve Max von Sydow, serinin orijinal yıldızları Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, ve Kenny Baker’a yeni filmde katılacaklar.

Star Wars: Bölüm VII’nin yönetmeni J.J. Abrams… Senaryosu ise Lawrence Kasdan ve Abrams’ın kendisine ait. Filmin yapımcıları ise Kathleen Kennedy, Abrams ve Bryan Burk… John Williams, müzikleri bestelemek için geri dönüyor. Film, 18 Aralık 2015’te, tüm dünyada gösterime girecek.

 

Kaynak: UIP Basın Bülteni


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Zachary Quinto Heroes’a Geri Mi Dönüyor?

NBC bir mini dizi formatında Heroes’u geri getireceğini açıkladığında söylentilere göre orijinal kadrodan bir çok...

STAR WARS EP VII CAST ADAYLARI

ABD’nin Variety dergisine göre J.J. Abrams’ın yöneteceği ve 2015 Aralık’ta vizyona girmesi planlanan Star Wars...

Kapat