Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Stargate Üçlemeyle Dönüyor!

Bu haberi gördüğünde “neymiş?” diyenler oldu biliyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim; Roland Emmerich’in yönettiği James Spider ve Kurt Russel’in başrollerde yer aldığı Stargate filmini sinemada izlemiş, GameBoy’unda Stargate oyunu oynamış bir neslin, gururlu bir üyesiyim. Ve ulan bahsettiğim yıl 1994! Üzerinden 20 yıl geçmiş bildiğin. Stargate filminin ve konseptin yakaladığı başarının ardından, sonraki nesilleri de yakalamayı başaran çizgi romanlar, romanlar, SG-1 ve Stargate: Atlantis tv dizileri de geldi. Ve işte onları da kaçırmış olan kitle için yeni bir şans var ufukta.

stargate_1

Chris Nolan’ın Kasım ayında gösterime girecek bilimkurgusu Interstellar’ın yarattığı heyecan ile gaza gelen MGM ve Warner Bros., Stargate’i yeniden beyaz perdeye taşıma kararı almış. Yönetmen koltuğunda, orijinal filmden tanıdığımız (aslında dev bütçeli felaket filmlerinden tanıyor çoğumuz kendisini) Roland Emmerich ve yapımcı koltuğunda ise Godzilla (1998) ve Independence Day filmlerinden tanıdığımız Dean Devlin olacak. Henüz oyuncu kadroları veya olası vizyon tarihi dahi belli değil ancak bir üçleme olarak tasarlandığı açıklandı.

Sizi bilmem ama beni heyecanlandırdı bu haber. Siz de heyecanlansanız iyi edersiniz!!! (tehdit ediyo böyle)


Comments to Stargate Üçlemeyle Dönüyor!

  • Stargate’ in her şeyini izlemiş biri olarak çok sevindim. Stargate Universe ‘ ü arada yemeselerdi iyiydi. Sanırım yerini rating savaşları yüzünden başka bir diziye kaptırmıştı. Bakalım filmin oyuncuları kimler olacak? Merakla bekliyorum.

    Gülce 6 Eylül 2014 17:31 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Melissa McCarthy de Gilmore Girls’e Dönüyor!

Sizi bilmiyorum ama ben Gilmore Girls’ün büyük bir hayranıyım. Diziyi özel kıldığını düşündüğüm karakterler için...

Deadpool ve Weasel Sorularınızı Cevaplıyor

Eminim internete düştüğünden beri bir çoğunuz bu videoyu izlemiştir ama kaçırmış olanlarınız için şuracıkta dursun....

Kapat