Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Suicide Squad Film Kadrosu Açıklandı!

Öyle ünlemli münlemli başlık attığıma bakmayın. Büyük ihtimalle haberi çoğunuz sosyal medya veya yabancı kaynaklar üzerinden çoktan öğrendiniz. Ancak şu haberin geekstra’da yer almamasına gönlüm razı olmadı. Hem yarın öbür gün “Joker’i kim oynuyodu yaaa?” diye düşünürseniz açar bakarsınız. Hatta iş yoğunluğundan veya miskinlikten, henüz haberi görmemiş olanlar da olabilir. Onlara da bir güzellik olmuş olur, değil mi? (Evet.)

WB/DC, 5 Ağustos 2016 tarihini Suicide Squad filminin vizyon tarihi olarak duyurmuştu ve o günden beri tırnaklarımızı yiyerek, arada Batfleck’e minik bir küfür savurarak, oyuncu kadrsonun açıklanmasını bekliyoruz.

Sonunda o açıklama geldi. Liste şöyle:

suicide_squad

Jared Leto – The Joker
Will Smith – Deadshot
Tom Hardy – Rick Flagg
Margot Robbie – Harley Quinn
Jai Courtney – Boomerang
Cara Delevinge – Enchantress

Batman v Superman’in ardı ardına gelen hayal kırıklıklarından sonra sonunda çoğunluğu mutlu eden oyuncu seçimleri geldi Warner’dan. Ayrıca Batman vs Superman: Dawn of Justice filminde Lex Luthor’u canlandıracak olan Jesse Eisenberg’in Suicide Squad kadrosunda yer alması için görüşmelerin de sürdüğü konuşuluyor. Bir diğer dedikodu ise Amanda “The Wall” Waller rolü için Warner Bros’un ilk tercihinin Ophrah Winfrey olduğu yönünde. Fiziksel görünüşü ve değişimi düşünülecek olursa, DC’nin Yeni 52 evrenine geçiş yaparken Waller’i nasıl “zayıflattığı” göz önünde bulundurulursa bu da iyi bir tercih denilebilir.

Onu bunu bırakın da kadroya bakın lan?! 🙂


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Michael Bay Beavis & Butthead Çekseydi?

Bu düşünce hiç aklıma gelmemişti ama anlaşılan Fox’un Animation Domination’un yapımcılarının akıllarına gelmiş. Belki biraz...

Wonder Woman Şimdi Sinemalarda!

Selam gençler! DC filmleri içerisinde en önemlisi, en merak edileni Wonder Woman şimdi sinemalarda! Hadi koşun...

Kapat