• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Terminator Genesis ‘ten Görüntüler!

FİLM

Terminator Genesis ‘ten Görüntüler!

R.ist.T.O. 9 Haziran 2014


Background
share close

Terminator Genesis setinden birkaç görüntü yayımlandı (yaşasın!?). Evet Terminator serisinin 5. ve yeni üçlemenin ilk filmi olacak olan Terminator Genesis setindne Arnold’lu (tabii ki Terminatör rölünde), Emilia Clarke’lı (Sarah Conner rolünde), Jason Clarke’lı (John Conner rolünde) ve Jai Courtney’li (Kyle Reese rolünde) kareler düştü.

Terminator Genesis bizi Sarah Connor’un geçmişine geleceğine herşeyine götürme sözünü veriyor ve James Cameron’un da filmin yapımında az da olsa katkı yaptığı söyleniyor.

Açıkçası bu karlı karelerden çok bir şey anlaşılmasa da Emilia Clarke’ı Sarah Conner olarak çok yakıştıramadığımı söylemeliyim. En azından bu resimlerden bana aşırı bodur ve komik kolları olan bir çocuk olarak görünüyor.

Filmi Terminator olması sebebiyle merak etsem de T-800’ün yaşlandığını düşünmek bana garip geliyor. Filmin bende merak uyandırdığı bir başka öge ise Matt Smith’in filmde oynayacak olması.

geekstra_t5

1 Temmuz 2015 tarihinde vizyona girmesi planlanan Termanator Genesis filmi Alan Taylor tarafından yönetilecek ve kadrosunda yukarıda saydığım Arnold Scharzenegger, Emilia Clarke, Jason Clarke, Jai Courtney dışında J.K. Simmons, Dayo Okeniyi, Byung Hung Lee ve Matt Smith bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.