Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Thor National Lampoon’un Vacation Remake’inde!

Universal National Lampoon’un Vacation serisini diriltiyor ve oyuncu kadrosuna taze taze iki isim ekledi. Bunlardan bir sevgili Thor, Chirs Hemsworth ve Pacific Rim’deki çılgın bilim adamlarından birini oynayan Charlie Day.

Yeni Vacation filminin baş rolünde The Office ve The Hangover’dan tanıdığımız Ed Helms bulunuyor. Bu film 80’lerde Chevy Chase ve Clark Griswold’un oynadığı orijinal Vacation filminin yeniden yorumlanması olacak. Chevy Chase ve Vacation filminde karısını canlandıran Beverly D’Angelo’nun filmde cameo yapacakları söyleniyor.

geekstra_lampoon_02

Vacation filmleri aslında The Breakfast Club, Pretty in Pink gibi filmlerin yaratıcısı Johns Hughes’un kısa bir hikayesinden türemiş ve orijinal 1983 yapımında John Hughs senarist olarak görünüyor. Warner Bros Vacation filmlerini John Hughes’un çekmesini istemiş fakat yapım süreci içinde stüdyo ve Hughes yollarını ayırmış.

Seride toplamda 6 film var. National Lampoon’s Vacation, European Vacation ve Christmas Vacation seriye büyük paralar kazandırdırken, sonrasında gelen Vegas Vacation, Christmas Vacation 2 ve Hotel Hell Vacation filmleri bazı fanlar tarafından reddedilme düzeyinde…

geekstra_lampoon_01

Hollywood Reporter’a göre Chris Hemsworth Rusty’nin kardeşinin kocası olan Stone Crandall adında bir haber spikerini canlandırıyor olacak. Charlie Day ise cameo olarak bir kürek hocası olarak karşımıza çıkacak.

geekstra_lampoon_03

Film çekimlerine 2015te başlanması planlanıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Logan: Depresif Bir Şoförün Öyküsü

Logan filminde Wolverine’in limuzin şöförü olarak hayatını geçindirdiğinden bahsetmiştik değil mi? Filmin yönetmei James Mangold,...

WB’dan 2 Animasyon Daha Geliyor!

Warner Bros denince akla şimdilerde Batman veya Harry Potter geliyor olsa da çok uzun zamanlar...

Kapat