• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Thor National Lampoon’un Vacation Remake’inde!

FİLM

Thor National Lampoon’un Vacation Remake’inde!

R.ist.T.O. 28 Ağustos 2014


Background
share close

Universal National Lampoon’un Vacation serisini diriltiyor ve oyuncu kadrosuna taze taze iki isim ekledi. Bunlardan bir sevgili Thor, Chirs Hemsworth ve Pacific Rim’deki çılgın bilim adamlarından birini oynayan Charlie Day.

Yeni Vacation filminin baş rolünde The Office ve The Hangover’dan tanıdığımız Ed Helms bulunuyor. Bu film 80’lerde Chevy Chase ve Clark Griswold’un oynadığı orijinal Vacation filminin yeniden yorumlanması olacak. Chevy Chase ve Vacation filminde karısını canlandıran Beverly D’Angelo’nun filmde cameo yapacakları söyleniyor.

geekstra_lampoon_02

Vacation filmleri aslında The Breakfast Club, Pretty in Pink gibi filmlerin yaratıcısı Johns Hughes’un kısa bir hikayesinden türemiş ve orijinal 1983 yapımında John Hughs senarist olarak görünüyor. Warner Bros Vacation filmlerini John Hughes’un çekmesini istemiş fakat yapım süreci içinde stüdyo ve Hughes yollarını ayırmış.

Seride toplamda 6 film var. National Lampoon’s Vacation, European Vacation ve Christmas Vacation seriye büyük paralar kazandırdırken, sonrasında gelen Vegas Vacation, Christmas Vacation 2 ve Hotel Hell Vacation filmleri bazı fanlar tarafından reddedilme düzeyinde…

geekstra_lampoon_01

Hollywood Reporter’a göre Chris Hemsworth Rusty’nin kardeşinin kocası olan Stone Crandall adında bir haber spikerini canlandırıyor olacak. Charlie Day ise cameo olarak bir kürek hocası olarak karşımıza çıkacak.

geekstra_lampoon_03

Film çekimlerine 2015te başlanması planlanıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.