Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Tusk Setinden Justin Long!

geekstra_tusk_01

Sanırım daha önce “Tusk”dan bahsettik. Dayımız Kevin Smith’in podcasti SModCast’in bir bölümünde geyik sırasında doğan ve anında internet üzerinden filminin yapılması için büyük destek gören bir film.

Hatta ve hatta Kevin Smith’in yönetmenliği bırakma kararını geri çeviren film olduğu da söylenebilir. Kevin Dayı stüdyo ve dağıtım sürecinden sıkıldığı için Clerks 3 filmi ile yönetmenliğe veda edeceğini açıklamış fakat Tusk filminin ortaya çıkması ile bu kararını “benden başka kimsenin çekmeyeceği absürt filmleri çekeceğim ” şeklinde 270 derece dönüş yapmıştı.

Geçenlerde Tusk filminin baş rol oyuncusu olan Justin Long’un doğum günü olması sebebiyle Kevin Smith, Tusk setinden Justin Long’un bir fotoğrafını paylaşarak doğum gününü kutladı.

Filmin konusu ise kısaca şöyle,

Wallace Bryton (Justin Long) podcasti için Mr.Howe adında bir denizciyle röportaj yapmaya gider. Mr Howe’un (Michael Parks) deniz ayılarına karşı korkunç bir saplantısı vardır ve Wallace’ı bir deniz ayısına dönüştürmeye başlar. Wallace’den haber alamayan arkadaşı (Haley Joel Osment) ve kız arkadaşı (Genesis Rodrigues) Wallece’ı bulmak için yola koyulur…

Absürt bir korku filmi olacak Tusk’ı ilk tohumlarının atıldığı Smodcast bölümünü dinlediğimden beri büyük bir merakla bekliyorum.

#walrusyes!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige’den MCU Filmlerine Dair Açıklamalar

Guardians of the Galaxy 2'nin basın etkinliğinde Collider.com'a bir röportaj veren Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige,...

Amazon’dan Philip K. Dick Antoloji Serisi Geliyor!

Podcastlerimizde veya yazılarımda “keşke birileri American Horror Story gibi bilim kurgu antoloji serisi yapsa” gibi...

Kapat