• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Tusk Setinden Justin Long!

FİLM

Tusk Setinden Justin Long!

R.ist.T.O. 5 Haziran 2014


Background
share close

geekstra_tusk_01

Sanırım daha önce “Tusk”dan bahsettik. Dayımız Kevin Smith’in podcasti SModCast’in bir bölümünde geyik sırasında doğan ve anında internet üzerinden filminin yapılması için büyük destek gören bir film.

Hatta ve hatta Kevin Smith’in yönetmenliği bırakma kararını geri çeviren film olduğu da söylenebilir. Kevin Dayı stüdyo ve dağıtım sürecinden sıkıldığı için Clerks 3 filmi ile yönetmenliğe veda edeceğini açıklamış fakat Tusk filminin ortaya çıkması ile bu kararını “benden başka kimsenin çekmeyeceği absürt filmleri çekeceğim ” şeklinde 270 derece dönüş yapmıştı.

Geçenlerde Tusk filminin baş rol oyuncusu olan Justin Long’un doğum günü olması sebebiyle Kevin Smith, Tusk setinden Justin Long’un bir fotoğrafını paylaşarak doğum gününü kutladı.

Filmin konusu ise kısaca şöyle,

Wallace Bryton (Justin Long) podcasti için Mr.Howe adında bir denizciyle röportaj yapmaya gider. Mr Howe’un (Michael Parks) deniz ayılarına karşı korkunç bir saplantısı vardır ve Wallace’ı bir deniz ayısına dönüştürmeye başlar. Wallace’den haber alamayan arkadaşı (Haley Joel Osment) ve kız arkadaşı (Genesis Rodrigues) Wallece’ı bulmak için yola koyulur…

Absürt bir korku filmi olacak Tusk’ı ilk tohumlarının atıldığı Smodcast bölümünü dinlediğimden beri büyük bir merakla bekliyorum.

#walrusyes!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.