• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right The Wolverine Hugh Jackman Yüzünden Kötü?

FİLM

The Wolverine Hugh Jackman Yüzünden Kötü?

R.ist.T.O. 23 Mayıs 2014


Background
share close

Eğer günümüzde oynadığı karakterler ile en çok özdeşleştirdiğimiz oyuncular kim diye sorulursa aklımıza ilk gelecek isim ya Hugh Jackman – Wolverine veya Robert Downy Jr – Ironman olur sanırım en azından bizim gibi geek çevresinde.

Peki aslında The Wolverine filminin X-Rated olarak çekileceğini biliyor muydunuz? Hatta bunu öneren ve stüdyoyu ikna eden Hugh Jackmanmiş.

Hugh Jackman MovieFone’a verdiğ röportajda şöyle diyor.

H.J.: X-Rated bir Wolverine fikrine açıktılar. Ben de böyle bir film çekmek istiyordum. Bunu öneren de bendim. Ama karakterin gerçekten X-Rated olması için bir sebebe ihtiyacı vardı (Wolverine olması yeterince iyi bir gerekçe değildi sanırım). Fakat düşündüm ki 12-13 yaşındaki çocuklarla yüz yüze olmak durumunda olan benim. Onlara bir sonraki Wolverine filmini siz izleyemeyeceksiniz demek durumunda kalmak istemedim.

geekstra_wolverine_03

Film zaten bir reyting düşüncesi olmadan çekildi ve ilk kurgu bittiğinde X-Rated olmasını gerektiriyordu. Bir ödün verdik ve sinemalarda PG 13 versiyonunu ve BluRay sürümüne de X-Rated versiyonunu koyduk.

Darren Aranofky filmi yönetecekti ve daha kaba, kaslı bir Wolverine hayal ediyordu. Ama James Mangold yönetmenliğinde çekilen filmi izlediğinde kendi çekmiş olacağı filmden daha iyi olduğu söyledi. Bana büyük bir ihtimalle filmde olduğumda çok daha kaslı bir fizik yapmış olmam gerekeceği ve iyileşme gücüne rağmen tüm hayatının savaşlarının izlerini vücudunda yaralarla taşıyan bir karakter olacağımı söyledi.

Şimdi ben hem PG 13 hem de X-Rated versiyonlarını izledim ama çok da fark ettiğini söyleyemeyeceğim. Darren Aranofsky hakkındaki izlenimlerim Nuh filminden sonra bayağı negatif yöne sapmış olsa da Aranofky’nin X-Rated versiyonunun mevcut Wolverine filminden çok daha iyi olmuş olabileceğini düşünüyorum.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.