Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

X-MEN APOCALYPSE İLE 80’LER!

geekstra_xmen_apocalypes_01

Brian Singer daha X-MEN: Days of Future Past (Türkçesi Geçmiş Günler Gelecek) vizyona girmeden X-MEN: Apocalypse hype’ı yaratmaya çalışıyor.

Apocalypse’in gelecek olması haberi tabii Days of Future Past’a olan ilgiyi arttıracaktır ama Brian Singer’ın son başarısızlıkları benim gibi adamlara şüphe duyduruyor işte.

First Class 60’larda geçmiş Cuba füze krizi gibi tarihsel bir olay ile birlikte hikayeyi gerçekliğe bağlayan bir evren oluşturmuştu. Days of Future Past ise 70’lerde geçecek ve Kennedy suikastı gibi olarların paralelinde bir hikaye anlatacak.

E tabii Apocalypse’in 80’lerde geçecek olması da doğal bir sonuç olarak görünüyor. Brian abi bir de Man of Steel’in toplu katliam konseptini de benimsemiş olmalı ki “büyük çapta yıkım döküm” sözü veriyor Apocalypse için.

geekstra_xmen_apocalypes_02

Brian Singer’ın geçtiğimiz Aralık ayında ilk defa duyurduğu Apocalypse’in tabii ki odağında ölümsüz mutant Apocalypse olacak ve yönetmene göre daha çok bir First Class devam filmi niteliği taşıyacak. Orijinal üçleme kadrosundan oyuncular da olmayacakmış ama bilindik karakterlerin gençliklerini görecekmişiz.

Dev bir kadro ile 23 Mayıs ayında gösterime girecek olan Days of Future Past’ın kadrosu ise şöyle;

Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Nicholas Hoult, Ellen Page, Peter Dinklage, Shawn Ashmore, Omar Sy, Evan Peters, Daniel Cudmore, Bingbing Fan, Adan Canto, Booboo Stewart, Ian McKellen ve Patrick Stewart.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Süper Kahraman Elbiseleri

Danielle Ward'ın etsy dükkanı Little Petal'i bileniniz var mı? Yoksa şuraya bir göz atın derim....

Batman V Superman’den İlk Clark Kent Görüntüsü

Batman V Superman (ve daha çıkış tarihlerine 2 yıl kalmış diğer filmler) vizyona girene kadar...

Kapat