• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right X-Men Days of Future Past 6 Featurette!

FİLM

X-Men Days of Future Past 6 Featurette!

R.ist.T.O. 6 Nisan 2014


Background
share close

X-Men Days of Future Past’ı büyük bir heyecanla bekleyenleri var ve Bryan Singer’ın geçmiş günahları (oha günah demiş…) ve fazlasıyla törpülenmiş olan X-Men filmlerinin malzeme yorulması yaşadığı düşüncesinde olanların umutsuzluğunu görüyorum çevremde.

Açıkçası ben negatif ve aykırıcı kişiliğimi biraz kırma niyetinde olduğum bu günlerde “görmeden fazla yorum yapmayayım” derdindeyim bu aralar. Bu nedenle gözlemlemeye biraz daha ağırlık vereyim diyorum.

X-Men Days of Future Past ile ilgili 6 tane daha featurette yayımlandı. Her şeyden çok Bryan Singer’ın X-Man dünyasını Fox bünyesinde bütünleşik bir evrene taşıyıp taşıyamayacağını merak ediyorum. Orijinal X-Men serisini First Class serisiyle bağladı ve solo Wolverine filmlerini de aynı şekilde Days of Future Past’e bağladı.

geekstra_days of future past=01

Fox’un yenileyeceği Fantastic Four serisi ve şimdiden açıkladığı X-Men Apocalypse, Wolverine devam filmi, Fantastic Four 2 ve X-Force olmasını beklediğimiz gizli proje Kevin Feige’nin Marvel Studios ile yaptığını taklit edebilecek mi?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.