Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Yeni Bir Green Lantern Filmi mi geliyor?

David S. Goyer Christopher Nolan’ın Batman üçlemesinin yazarlarından ve aynı zamanda Man of Steel’in de yazarı olmakla birlikte şu anda Zack Snyder ile birlikte Batman vs Superman filminin senaryosu üzerinde çalışıyor.

Collider’a verdiği röportajda yeni bir Green Lantern uyarlamasını yapmayı çok isteyeceğini belirtti. Ryan Reynolds’un Hal Jordan’ı oynadığı 2011 yapımı Green Lantern 200 milyon USD’ye mal olmuş, ama yalnızca 220 milyon USD hasılat yapabilmişti.

geekstra_green-lantern_02

Warner Bros’un DC sinematik dünyasına daha agresif yaklaşacağını açıklaması ve ufukta bir Justice League filminin de oluşu yeni bir Green Lantern filmini olası kılıyor.

Ryan Reynolds’lu Green Lantern filminin başarısızlığı üzerine çeşitli post mortemler yapıldı ve benim aklıma yatan sebepler arasında DC karakterlerini yalnızca çizgi dizilerden tanıyan bir çok çocuğun Hal Jordan’ı tanımıyor oluşuydu. Amerika’da 10-15 yaş grubunun Green Lantern olarak tanıdığı karakter Hal değil John Stewartmış.

Açıkçası Warner’ın Marvel’in yaptığı gibi karakterler için ayrı filmler ve sonrasında buyur Justice League! Diyeceğini pek düşünmüyorum. Büyük olasılıkla Batman vs Superman filmiyle (ki zaten herkesi cast ettiler bi Aquaman ve Cyborg için casting yapılmadı sanırsam) bir çok karakteri tanıtıp sonra bireysel filmler ve ondan sonra da Justice League şeklinde gider…

geekstra_green-lantern_03

Valla dayımız Kevin Smith’in de dediği gibi “Kötü bir Green Lantern filmi olmayan bir Green Lantern filminden daha iyidir.”

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Kingsman: The Golden Circle’dan Channing Tatum, Jeff Bridges ve Halle Berry’li İlk Görüntüler

Başlık biraz uzun oldu ama olsun. Matthew Vaugh’un yönettiği, Mark Millar’ın yarattığı çizgi romandan uyarlanan...

[Fragman] Fury için Featurette

Brad Pitt’in son filmi Fury için Sony bir featurette yayımlamış dediler bakalım dedik. Bir 2....

Kapat