Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Yeni Gaiman Uyarlamasının Başrolü Belli Oldu

fanning_gaiman

Neil Gaiman’ın kısa öyküsü “How to Talk to Girls at Parties” beyaz perdeye uyarlanıyor. John Cameron Mitchell’in (Hedwig and the Angry Inch, Shortbus, Rabbit Hole) yönetmenliğini yapacağı filmde en son Maleficent’ta izlediğimiz Elle Fanning başrolde yer alacak.

Gaiman’ın kısa öyküsü 2006 yılında yayınlandı ve açık konuşayım ben ıskalamışım. Gaiman’ın romanlarını -ve çizgi romanlarının bir kısmını- severim ancak kısa hikayelerini pek okuduğumu söyleyemeyeceğim.

How to Talk to Girls at Parties, 1970’li yılların Londra’sında bir partiye giden iki delikanlının hikayesi aslında. İçlerinden biri kısa sürede bir kız tavlıyor ve diğeri tek başına, bir partide nasıl davranması gerektiğini, kızlarla nasıl konuşulacağını bilmediğinden zor bir durumda kalıyor. Ancak sonrasında, partideki kızların aslında göründüklerinden çok farklı olduklarını anlıyor. Elle Fanning”in canlandıracağı karakteri spoilersız tanımlamak pek mümkün değil. Bu yüzden o topa hiç girmiyorum. Filmin fragmanı yayınlandığında bu konuya belki yeniden döneriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Cosplay] Star Wars Celebration 2017 Cosplay Galerisi

Son zamanlarda siztemizde ağırlıklı içeriğin Star Wars Celebration ve etkinlik kapsamında paylaşılan haberler olduğunu fark...

Anna Torv David Fincher’ın Yeni Netflix Serisinde!

Anna Torv. Özlemiştik kendisini. Böyle bir haberi görünce Kaptan Amerika fragmanında Spider Man görmüş kadar...

Kapat