• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Yeni Top Gun filminde Tom Cruise Drone’lara karşı

FİLM

Yeni Top Gun filminde Tom Cruise Drone’lara karşı

R.ist.T.O. 5 Nisan 2014


Background
share close

Yeni bir Top Gun filmi bekleyeniniz var mı? Belki 10 sene önce çıkmış olsaydı belki… Aslında Top Gun gibi güzel bir hava savaşı filminin de çıkmamış olması garip geliyor bana ama Top Gun 2 ve yine Tom Cruise ile? Bilemiyorum…

Jerry Bruckheimer kendi oto biyografisi olan Jerry Bruckheimer: When Lightnigh Strikes, Four Decades of Filmmaking’in tanıtım turunda halen proje aşamasında olan Top Gun 2 ile ilgili planlarından bahsetti.

“Yaklaşık 30 senedir bu filmi yapmaya çalışıyoruz ve çok yaklaştığımızı söyleyebilirim. Don Simpson ve ben projeyi bir yere getirmeye çalıştık olmadı, Tom Cruise meşaleyi devraldı denedi yine olmadı ve şimdi biz yeniden deniyoruz.”

İlk Top Gun filmi 28 yıl önce yapılmıştı ve tabii şimdi teknoloji ve hava savaşı çok değişti. Benim için hala en cool uçaklar F-14 ve F-15’ler ise büyük ihtimal bunun sebebi Top Gun ve Robotech’tir.

Yapımcı şöyle devam ediyor.

geekstra_top-gun-2_02

“filmin konsepti insanız hava araçları nedeniyle pilotlara ihtiyaç duyulmuyor olması. Cruise’in karakteri pilotların mazinin kalıntıları olmadıklarını gösterecek. Start noktasına gelmek üzereyiz. Tom çok meşgul bir adam yani onun programına uyacak ve Paramount’un onaylayacağı bir bütçe belirlememiz gerekiyor.”

Konu çok orijinal değil tabii ve eğer insansız hava araçlarına insan pilotlarının üstünlüğünü kanıtlayacak pilot 1254 yaşındaki Tom Cruise’in Mavric’i olacaksa bu beni biraz daha çekimser kılar (lan sanki filmi yapmak için benden para istiyorlar…)

Bruckheimer ve Cruise ikilisi bu filmin yapılmasını istiyor belli ki ama henüz orijinal filmin yönetmeni Tony Scott’un ölümünden sonra proje için yeni bir yönetmen bulunabilmiş değil.

Siz ne diyorsunuz? Yeni bir Top Gun filmini görmek istiyor musunuz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Tagged as: , , , , , , , , , .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post
Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Frozen’dan Rekor Hasılat

Kaçınızın umrundadır bilmiyorum ama Disney’in Oscar ödüllü animasyon filmi Frozen tarihin en büyük hasılatını yapan...

Wolverine 3 Resmi Adı ve Poster

Hugh Jackman’ın son Wolverine filmi olacak ve Oldman Logan hikayesini bir şekilde işleyeceği iddia edilen...

Kapat