Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Zatanna Fan Film Kickstarter’da

Yazar/Yönetmen Theo Brown, Zatanna Fam Film projesi için kickstarter başlatmış (şurada) ve 36bin dolara ihtiyacı olduğunu söylüyor. Yapacağınız bağış karşılığında da DVD, Poster, set ziyareti gibi hediyeler kazanma şansınız var.

Proje için hazırladığı kısa videoda neden Batman, Superman, Wonder Woman gibi karakterlere değil de Zatanna’ya bir film çekmek istediğini de anlatıyor aslında. Ayrıca aynı videonun başında film için hazırlanmış çok kısa bir teaser da var.

Fakat kickstarter projesi ile ilgili haber dün yayılmaya başladıktan sonra, proje telif hakları sorunu ile karşı karşıya kalmış ve şu an kickstarter içerisinde askıda görünüyor. Desteklemek isterseniz veya projenin durumunu merak ederseniz bir süre bu sorunun çözülmesini beklemeniz gerekiyor gibi gözküyor.

O zamana kadar projenin tanıtım videosu ile idare edip hayallere dalabilirsiniz.

Buarada Zatanna’yı Constantine dizisinde göreceğimize dair bir çok haberin yayınlandığını da not düşeyim ki fan film projesi gerçekleşmezse Zatanna’yı ekranda göreceğimizi bilmenin huzuruyla içimiz bir nebze rahat olsun.

 

Ayrıca Zatanna Cosplay galerimiz için de şuraya tıklıyorsunuz, öyle oluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Güngezgini: Daytripper Artık Türkçe!

DC Comics'in daha bağımsız daha gerçekçi ve daha bir süper kahramanlardan arınmış çizgi romanlarını yayınlamayı...

Faydalanılmayan Cevherler: MCU’nun En İyi 9 Tema Müziği!

En son Thor: Ragnarok incelememde Marvel'ın filmlerindeki orijinal müzikleri kullanma, daha doğrusu yeterince kullanmama tercihinden biraz...

Kapat