• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right 10. ve 11. Doctor Who Çizgi Romanları Geliyor!

ÇİZGİ ROMAN

10. ve 11. Doctor Who Çizgi Romanları Geliyor!

R.ist.T.O. 15 Nisan 2014


Background
share close

Titan Comics tarafından yayımlanacak olan Doctor Who: The Tenth Doctor #1 ve Doctor Who: The Eleventh Doctor #1 sayıları ile ilgili detaylar açıklandı. Bu IDW’nun lisans süresi dolduktan sonraki ilk Doctor Who çizgi romanları olacak. 30 Temmuz’da satışa çıkacak olan çizgi romanların detaylar aşağıdaki gibi:

Doctor Who: The Tenth Doctor #1 geekstra_doctor who_tannent_smith_01 10. Doctor geri dönüyor! Yep yeni bir süreli yayında yeni companionlar, yeni düşmanlar ve yeni ufuklar Allons-Y!!

Eisner ödüllü Nick Abadzis ve Elena Casagrade serinin ilk 5 fasikülü için Tardis’in başına geçiyor! Gabriella Gonzales ailesinin işlettiği New York’taki bir çamaşırhanede üniversite ve yeni deneyimlerin hayalini kurmaktadır. Ölüler bayramından bir gün önce büyük mavi bir kutudan çılgın bir adam çıkar ve pisişik uzaylıların istilasından bahsedince maceranın kucağına atlar. Donna’nın trajedisinden sonra companionlarla işinin bittiğini düşünen Doctor’un fikrini Gabby değiştirecektir.

Doctor Who: The Eleventh Doctor #1 geekstra_doctor who_tannent_smith_02 11. Doctor zamanı eğip bükerek bilinmeyene atılmak için geri dönüyor! Geronimo!!

Doctor hayatına girdiğinde Alice Oblefune daha yeni kaybetmiştir. Peki annesinin yasını tutan genç bir kızın 70’ler müzisyeninin kariyeri, hafızasını kaybetmiş bir uzaylı ve tüm uzayı tehdit eden tehlikeyle ne alakası olabilir ki? İkinci Big Bang’in ardında Doctor’un Amy ve Rorry yokken başını nasıl belalara soktuğunu öğrenin! Seri Al Ewling ve Rob Williams tarafından yazılacak ve Simon Fraser tarafından çizilecek.

Herşeyden öte 11. Doctor’un hikayesinin Amy ve Rory sonrasında geçmiyor oluşuna sevindim. Bu çizgi romanda Amy ve Rory ve River Song’un hikayelerine de müsaade edeceği anlamına geliyor!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.