play_arrow

ÇİZGİ ROMAN

Geek&Drink 02: En İyi 20 Çizgi Roman (2/2)

Geekstra 19 Aralık 2014 5


Background
share close

İlk bölümün kaldığı yerden devam! Bu ikinci bölümde de R.ist.T.O., daikhan, koca ayak ve kafkaesk “En İyi 20 Çizgi Roman” listelerini paylaşmaya devam ediyor.

Adına Geek&Drink dediğimiz hikayenin tam olarak ne olduğunu şurada açıklamıştık. İşin podcast ayağının konseptini tekrar hatırlatalım:

Geekstra yazarları olarak biraraya geliyoruz ve her Geek&Drink bölümünde farklı bir başlık üzerinden kendi listlerimizi birbirimizle ve sizlerle paylaşıyoruz. “En İyi 20″ listelerimizi sıralayabilmek için, her tur zar atarak sıramızı belirliyoruz. Listemizde bulunan isim diğerlerinin listesinde de bulunuyorsa, onları birer shot içki ile cezalandırıyoruz. Listemizdeki isim kimsede yoksa, cezalandırılan biz oluyoruz.

Ayrıca bundan sonra düzenleyeceğimiz Geek&Drink buluşmalarında, podcast yayınımıza katılmak isteyen bir kişiyi seçeceğiz, kendi listesiyle beraber yayına konuk edeceğiz ve kayıt sonunda kendisine sürpriz bir hediye vereceğiz.

Ana sayfadaki ve veya aşağıdaki playerdan podcast’i indirmek ya da sayfadan direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

 

 • cover play_arrow

  Geek&Drink 02: En İyi 20 Çizgi Roman (2/2)
  Geekstra

Tunein bağlantısı

iTunes bağlantısı

 

İlk bölümü kaçıranlar -> Geek&Drink 01

Etiketler: .

Önceki Bölüm

Yorumlar

This post currently has 5 comments.
 1. Halil on 19 Aralık 2014

  Bir sürü not aldım. Hepsi hoştu. Gereksiz yere çok gömdüğünüz yerler oldu ama teşekkürler.

 2. Metin on 22 Aralık 2014

  Müthişti gerçekten devamını bekliyoruz ama aman karaciğerlere dikkat 🙂 Acaba liste olarak da paylaşabilir misiniz çizgi roman listelerini herkesin. yolculukta dinlediğim için not alamadım. Kaçırdığımız yerler olabilir. Sevgilerlerle.

 3. Cagatay C on 2 Mayıs 2016

  Bu liste çok amerikan olmuş. Gözlerim bi ten ten,asteriks,spirou bi martin mystere,zagor,tommiks aradı. Onun haricinde eyvallah amerikan çizgi romanları içinde sandman hiç kimsenin listesinde yok mu ben mi kaçırdım?

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.