Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

LEGO SIMPSONS EV SETİ

geekstra_lego_simpsons_house_03

Simpsons sevmeyeniniz var mı aramızda? Sanırım sürekli takip etmeyenlerimiz bile genel olarak Simpsonsları seviyordur diye tahmin ediyorum veya en azından ben aramızda Simpsons sevmeyenlerin olabileceğini düşünmek istemiyorum.

Lego’yu da seviyoruz. Her ne kadar “Her şeyin bir Lego versiyonu olsun!”culardan olmasam da, “Çoğu her şeyin Lego versiyonu olmalı”culardan olduğum için Lego ve herhangi bir başka kültürel fenomenin bir araya gelişi beni mutlu ediyor.

geekstra_lego_simpsons_house_04

Bu uzun introyu neden yaptım diye merak edenleriniz için konuya gelelim. Bazılarımızın haberdar olduğu üzere Lego kısa bir zaman önce Simpsons Ev Kitini üretti. Benim yine ağızımın suyu akarak internette fotolarına baktığım ve büyük bir ihtimalle de yakın zamanda sahip olamayacağımın bilinciyle hüznümü iyimser umuların ardına gizlediğim anlardan birinde işte bu Mashable videosuna denk geldim ve sizinle paylaşmak istedim.

Mashable muhabiri (?) Laura Vitto Lego Simpsons Ev kitini alıp “bir oturuşta acaba kaç saatte birleştirebilirim” sorusunun cevabını bir kamera karşısında aramış. Toplam 2.523 parçadan oluşan Lego Simpsons Ev kitini tek başına yapmak yaklaşık 10 saatini almış (gerçi video’nun saniyesi saniyesine tam 10 saat sürüyor olması ve sayacın sonradan editlenmiş olduğunun bilincine olmak skeptik beynim için gerçekten 10 saat sürüp sürmediğini sorgulatmıyor değil…)

geekstra_lego_simpsons_house_01
geekstra_lego_simpsons_house_02

Figür $199,99’a satışa sunulmuş ve ek Simpsons figürleri de $3,99’a satılacakmış. Ayrıca tüm Simpsons dünyası ve karakterlerinin Lego olarak resmedildiği özel Simpsons bölümü de Mayıs ayında yayımlanacak.

Kaynak (Source) : Mashable


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
BATMAN VS SUPERMAN ÇEKİMLERİ BAŞLADI!

Geçenlerde Zach Snyder cephesinden aslında film yapımında ne kadar çok yol aldıkları ile ilgili bir...

EVET DİYECEKSİN LOIS!

Superman'in Lois Lane'i öldürmeye yeltendiği (hem de uzayda evet) bu güzide kapak aynı zamanda "Olm...

Kapat