Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

OLİMPİYAT HIZ PATENİ VE MARIO KART BİRLEŞİNCE!

geekstra_mariokart_speedskating

Şunu fark ettim ki yıllar geçtikçe spora olan ilgim azalıyor. Gençken NBA, F1 ve tennis izlemek için sabahlar çoğu takımın ilk beşini ezbere bilmesem de doğu batı konferansı favorilerinin oyuncularını bilirdim, bayan ve erkek tenniscilerin uluslar arası sıralamalarını bilirdim ve Dünya Kupası, Kış ve Yaz olimpiyatlarını izlerdim.

Sochi olimpiyatları bitti ve bir tek müsabakayı bile izlemedim. Kişisel zevkim için takip ettiğim NBA ve diğer sporları geçtim ama dünya çapındaki spor organizasyonlarından soğumamın sebepleri o heyecanı paylaşacak bir çevremin artık olmayışı sanırım.

Milliyetçi biri değilim pek ama böyle organizasyonlarda tarafını tutacağın bir takımının olması çok önemli. Türkiye Sochi’ye kaç kişilik bir ekiple katıldı bilmiyorum ama çevremden kimseden “dünkü kayak yarışını izledin mi?” sorusu almadım.

Memleket’te olsaydım büyük bir ihtimalle kadınlar artistik buz pateni yarışmasında jürinin haksız yere Yuna Kim’e altını vermediği ve Rus patenci Adelina Sotnikova’nın altını hak etmediği muhabbetini veya Short Track’te neden altın alamadığımızı konuşuyor olurdum belki. Burada bu konuları konuşacak kimsem yok ve tabii bu da tüm bu olimpiyat meselesine olan genel ilgimi sıfırlıyor.

Aslında komik bir Hız Pateni ve Mario Kart mashup videosu paylaşmak için bu kadar niye yazdım diye soracak olursanız açıkçası hiçbir fikrim yok. Bir beyin kusması anı yaşadım ve biraz da size sıçratmak istedim eheheh.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Scott Derrikson Doctor Strange 2 İçin Olasılıklar Sınırsız Diyor

Doctor Strange bazıları için çok keyifli bir filmdi, bazılarının da pek beklentisini karşılamayan bir popcorn...

Fox ve Nbc’den Yeni Diziler!

ABD’nin 2013 sonbahar TV sezonu sona erdi, ermek üzere. Mayıs ayı içinde çoğu dizi sezon...

Kapat