• Home
  • keyboard_arrow_right İNTERNET
  • keyboard_arrow_right WTF?
  • keyboard_arrow_right OLİMPİYAT HIZ PATENİ VE MARIO KART BİRLEŞİNCE!

İNTERNET

OLİMPİYAT HIZ PATENİ VE MARIO KART BİRLEŞİNCE!

R.ist.T.O. 25 Şubat 2014


Background
share close

geekstra_mariokart_speedskating

Şunu fark ettim ki yıllar geçtikçe spora olan ilgim azalıyor. Gençken NBA, F1 ve tennis izlemek için sabahlar çoğu takımın ilk beşini ezbere bilmesem de doğu batı konferansı favorilerinin oyuncularını bilirdim, bayan ve erkek tenniscilerin uluslar arası sıralamalarını bilirdim ve Dünya Kupası, Kış ve Yaz olimpiyatlarını izlerdim.

Sochi olimpiyatları bitti ve bir tek müsabakayı bile izlemedim. Kişisel zevkim için takip ettiğim NBA ve diğer sporları geçtim ama dünya çapındaki spor organizasyonlarından soğumamın sebepleri o heyecanı paylaşacak bir çevremin artık olmayışı sanırım.

Milliyetçi biri değilim pek ama böyle organizasyonlarda tarafını tutacağın bir takımının olması çok önemli. Türkiye Sochi’ye kaç kişilik bir ekiple katıldı bilmiyorum ama çevremden kimseden “dünkü kayak yarışını izledin mi?” sorusu almadım.

Memleket’te olsaydım büyük bir ihtimalle kadınlar artistik buz pateni yarışmasında jürinin haksız yere Yuna Kim’e altını vermediği ve Rus patenci Adelina Sotnikova’nın altını hak etmediği muhabbetini veya Short Track’te neden altın alamadığımızı konuşuyor olurdum belki. Burada bu konuları konuşacak kimsem yok ve tabii bu da tüm bu olimpiyat meselesine olan genel ilgimi sıfırlıyor.

Aslında komik bir Hız Pateni ve Mario Kart mashup videosu paylaşmak için bu kadar niye yazdım diye soracak olursanız açıkçası hiçbir fikrim yok. Bir beyin kusması anı yaşadım ve biraz da size sıçratmak istedim eheheh.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.