MARVEL

Marmara Çizgi'den Marvel "Kuşatması"

kafkaesk 15 Mart 2014


Background
share close

marmara-cizgi_kusatma

Marvel Evreni’nde köklü değişikliklere sebep olan hikayeler vardır. “Cross-over Event” olarak anılan bu hikayeler, kahramanların kendilerine ait olan serilerinden hariç birarada yer aldıkları ve tüm evreni ilgilendiren dev maceralardır. House of M, İç Savaş ve Gizli İstila Marvel’deki bu dev maceraların başında geliyor. Bu 3 çizgi roman da Marmara Çizgi tarafından yayınlanmıştı, sıra Kuşatma’ya geldi.

Marmara Çizgi’nin basın bülteni:

geekstra_kusatma

SON SAVAŞ İÇİN SİLAHLAR ÇEKİLDİ

Avengers: Dağıldı ile başlayıp House of M, İç Savaş ve Gizli İstila ile devam eden destansı hikaye örgüsünde, Marvel Evreni’nin en büyük süper kötüleri, kadim zamanlardan gelen bir hedefe doğru son saldırılarını yapmak için hazırlar. Bu hedef: Asgard’ın kutsal salonları!

Fakat Norman Osborn’un bütün dünyayı kontrolü altına alma yolundaki çılgınca teşebbüsünün son parçası olan Asgard kuşatması, acaba eski Green Goblin için artık haddini aşmak mı oluyor? Peki Loki’yle birlikte çevirdiği dolaplar ona savaşı kaybettiren mi yoksa yeryüzünü kazandıran şey mi olacak?

Çizer Olivier Coipel’in (Thor) ihtişamlı bir halde getirdiği sayfalardan alabildiğine patlayan aksiyonu yazar Brian Bendis (New Avengers), tamamlanması yıllarca süren bir hikayeyle bütünleştiriyor. Karşınızda Captain America, Iron Man, Thor, Nick Fury ve Kahramanlık Çağı’nın bütün diğer kahramanları!

 

Kuşatma bugün dağıtıma çıkıyor. Eğer hala okumadıysanız, hiç vakit kaybetmeyin ve bir an önce okuyun, arşivinize katın derim.

 

Etiketler: .

Yazar

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.