Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

ABD’DE İLK MARIJUANA REKLAMI

geekstra_mdmarijuana

ABD’de Medikal Marijuanda kullanımını yasal kılan eyaletlerin sayısı gittikçe artarken bu pazara henüz ciddi bir ana medya pazarlaması yapılmış değildi şimdiye kadar. Tüm büyük networkler marijuana’nın olumsuz izlenimleri markalarını zedelesin istemiyor olabilirler fakat Comcast (ki şuan ABD’nin en büyük networküne sahipler) bu tabuyu kırmaya karar vermiş.

ABD’nin ilk Medikal Marijuana reklamı CNN, FOX, Comedy Central, AMC ve Discovery gibi kanallarda New Jersey’den Chicago’ya bir çok eyalette yayımlanacak.

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Suicide Squad Uluslararası TV Spot

2016 biz geekler için mükemmel bir sene olacak gibi görünüyor. Suicide Squad ComicCon fragmanından sonra...

Haftalık Geek Bakışı – 12 (10.04.2017 – 17.04.2017 )

Selam Gençler! Haftalık Geek Bakışında bu hafta neler konuştuk neler! http://geekstra.com/2017/oyun/overwatcha-yeni-etkinlik-geliyor-insurrection/ http://geekstra.com/2017/film/charlize-theronlu-atomic-blondedan-yeni-fragman-var/ http://geekstra.com/2017/cizgi-roman/okubi-the-walking-dead-ile-donuyor/ http://geekstra.com/2017/film/fragman-the-hitmans-bodyguard-deadpool-rolunde-nick-fury-nick-fury-rolunde-deadpool/ http://geekstra.com/2017/star-wars/celebrationdaki-panelden-sonra-the-last-jedi-hakkinda-ogrendiklerimiz/...

Kapat