• Home
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right Buyrun Yeni Nesil Assassin’s Creed Oyununa

OYUN

Buyrun Yeni Nesil Assassin’s Creed Oyununa

ExOblivione 21 Mart 2014 1


Background
share close

Ubisoft’un dünya çapında başarılı olmuş ve geniş bir takipçi kitlesi bulunan Assassin’s Creed oyunları geçtiğimiz neslin en önemli AAA oyun serisinden biriydi.

En son eski ve yeni nesile çıkış yapan AC4 Black Flag, konu olarak serinin en kopuk olan halkası olsa da, işlediği korsanlık teması ve ortamını çok iyi dinamiklerle sunmuştu. Benim de Ps4’te severek halen oynadığım bir oyun AC4.

Ubisoft’un yeni nesilde AC serisini nasıl götüreceği merak konusuydu. Zira yeni nesil konsollar için bir AC oyunu duyurulmamıştı. Derken çarşamba günü yeni AC oyunundan ilk dedikodular ve hatta oyun içi ekran görüntüleri Kotaku‘dan sızdı.

Anlaşılan o ki, Ubisoft dedikoduların önüne geçmeye çalışmayıp kabul etmeye ve AC fanlarını arada derede bırakmamaya karar vermiş.

Bu karar bizleri bugün Ubisoft tarafından yayınlanan ilk yeni nesil AC oyun videosuna kavuşturdu!

acunitylogo

Evet 2014’ün Kasım-Aralık döneminde sadece yeni nesil konsollar ve PC’de satışa çıkacak olan oyunun adı Assassin’s Creed: Unity.

Videodan gördüğümüz kadarı ile seri özüne bu oyun ile geri dönüyor ve bizleri önemli tarihi şehirlerden biri olan Paris’e ve Fransız Devrimi zamanına götürüyor.

acu nity

Sizleri tamamen oyun içi olan ilk AC:Unity videosu ile başbaşa bırakıyorum. Eminim sizde tekrar tekrar izleyeceksiniz. O kadar iyi görünüyor be!

[youtube_sc url=”http://youtu.be/P5eGRnbZ0fo”]

Hadin

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.