• Home
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right DOJO STİLİ STRES ATMACA

OYUN

DOJO STİLİ STRES ATMACA

ExOblivione 28 Ocak 2014


Background
share close

PS4, Xbox One, PC falan diye atıp tutuyoruz bir ton ama Kongregate.com diye de bir gerçek var arkadaşlar. Bu site bilen bilir inanılmaz güzel flash tabanlı oyunlar bulabileceğiniz bir yer. Yani öyle böyle değil, hayatında en komplike en detaylı oyunları oynamış, yemiş bitirmiş oyuncuları bile şaşırtabilecek cevherlere rastlamak mümkün Kongregate.com’da.

İşte o cevherlerin birinden bahsetmek istiyorum sizlere.

Oynamaya zorla ara verip şu oyunu Geekstra takipçileri ile paylaşmasam çatlardım. Aslında sırf sizleri de bu bağımlılık yapıcı oyuna sardırmak, hastalığı size de bulaştırmak tek hedefim.

dojoofdeath

Evet. Oyunun ismi Dojo of Death. Gayet basit bir oyun. Siz bir ninjasınız. Bir dojoda çıkan diğer ninjalar sizi kesmeden önce tek vuruşta siz onları kesmeye çalışıyorsunuz. Kontroller çok basit. Mouse ile yönlendirip sol tuş ile kesme hareketini yapıyorsunuz. Şayet 2-3 ninjayı tek sıra halinde denk getirirseniz fışk diye tek vuruşta hepsini almanız mümkün. Yani kombo yapmış oluyorsunuz. Bu ninjaların ok atanları da var. Onların attığı oku  okun geldiği yöne doğru hamle yaparak kesebiliyorsunuz.

İnanılmaz bağımlılık yapan bir oyun. Aynı zamanda gayet güzel stres atmanıza yarıyor.

Oyunun oynanış videosu için:

Oyunu şuradan oynayabilirsiniz.

Şimdiden iyi kesmeler!

Hadin

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.