• Home
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right İTÜ VİDEO OYUN FESTİVALİ KAÇMAZ!

OYUN

İTÜ VİDEO OYUN FESTİVALİ KAÇMAZ!

ExOblivione 2 Nisan 2014 1


Background
share close

İTÜ’de bir video oyun festivali gerçekleşeceği haberini alır almaz sizlerle paylaşmak istedim. Zira böyle etkinlikleri desteklemeli ve yaymalıyız ki katılım artsın, her sene daha iyiye doğru ilerleme kaydedilsin.

Aslında bu sene İTÜ Video Oyun Festivali’nin(kısaca İVOFest) 3. yılı ve 28-29 Nisan’da İTÜ Ayazağa Yerleşkesi’nde gerçekleşecek.

Aral İthalat, Devada, Oyunder, Oyungezer gibi oyun sektörünün her kesiminden sponsorlarla desteklenen İVOFest’te katılımcıları neler mi bekliyor?

seminer_afis

Şayet kariyer planlarınız içerisinde oyun sektöründe yer almak varsa, 28 Nisan 2014 Pazartesi günü 10.00-13.00 arası gerçekleşecek Video Oyun Seminerlerini kaçırmamalısınız. İVOFest Oturum Sponsoru Madbyte Games’ten oyun sektörünün üç değerli ismi olan Özgür Soner, Yasin Demirden ve Fevzi Altuncu, oyun işine gönül vermek isteyenlere oyun dünyasının içinden tecrübelerini aktaracaklar.

egitim_afis

Bir diğer etkinlik Unity 3D motorunu merak edenlere geliyor! 3D Akademi’den Microsoft MVP’si Engin Yıldız, 28-29 Nisan 2014 günlerinde öğleden sonra İVOFest’te Unity 3D meraklıları ile bir araya gelecek. Söylemeden geçmeyelim, eğitim sonunda katılımcılar arasından 3 kişi, bir dönemlik ücretsiz Unity 3D oyun motoru eğitimi alma fırsatı yakalayacak! Eğitim sertifikalı bu etkinliğe katılmak isteyenler, İVOFest sitesinden eğitim formunu doldurmayı unutmayın!

panel

Ve son olarak 29 Nisan Salı günü  Oyunun Tuzu Biberi paneli sizleri bekliyor.  Ülkemizde oyun dünyasının 5 vazgeçilmez ismi Özgür Soner, Sarp Kürkcü, Burak Tezateşer, Başar Simitçi ve Engin Yağız Hatay bir oyunun, bir oyuncunun ve oyun dünyasının vazgeçilmezlerini tartışıyor. Panel bitmeden salondan ayrılmayın! Zira panelin sonunda çekilişle bir kişiye Oyungezer’den 1 senelik dergi aboneliği hediye edilecek!

Peki bu kadar mı? Hayır tabi ki. 2 gün boyunca oyun konsollarını ücretsiz deneme fırsatı yakalayacak, düzenlenecek turnuvalarla eğlenme olanağı bulacaksınız.

28-29 Nisan’da gerçekleşcek İVOFest’in sitesine buradan, Facebook sayfasına şuradan ulaşabilir, festival ile ilgili en güncel haberleri bu kaynaklardan takip edebilirsiniz.

Hadin

 

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.