• Home
  • keyboard_arrow_right XBOX
  • keyboard_arrow_right MICROSOFT ONAYLADI: XBOX ONE TITANFALL PAKETİ GELİYOR!

XBOX

MICROSOFT ONAYLADI: XBOX ONE TITANFALL PAKETİ GELİYOR!

ExOblivione 24 Şubat 2014


Background
share close

2 hafta önce PC ve Xbox One kullanıcılarının betasına katılma ve oynama fırsatı edindikleri Respawn Entertainment’ın Titanfall oyunu için ortada dönen konsol paketi dedikoduları Microsoft’un bugün yaptığı duyuru ile son buldu. Tam olarak beklenilen duyuru gelmese de, konsolu almak için Titanfall bekleyenler için gayet güzel bir haber olduğu kesin. Zira 11 Mart’ta çıkış yapacak oyun için aşağıdakine benzer özel kasa ve özel kontrolcüden oluşan bir Xbox One paketi duyurusu bekleniyordu. titanfallxboxone1Şöyle bir paket gelse valla ön siparişi basardım herhalde. Peki Microsoft nasıl bir paket sunuyor hep beraber bakalım. Öncelikle duyurulan Titanfall paketi şöyle bir şey: titanfallxboxone2   Neler var içinde:

  • Standart Xbox One konsolu ve Kinect sensörü
  • Standart Xbox One kablosuz kontrolcü
  • Standart Xbox One Chat Headset
  • Titandfall’un digital kopyasını indirmek için kod
  • 1 aylık Xbox Live Gold üyelik

Görüldüğü üzere bu paketin tek özelliği yanında Titanfall oyunu gelmesi… değil tabi ki. Aslında en önemli ve sattıracak özelliği paketin fiyatı. Evet biliyorsunuz Xbox One rakibinden 100 dolar fazla olması nedeni ile eleştiriliyor. İşte o eleştirileri yapıp konsoldan uzak duranlar bu paketi tercih edecektir diye düşünüyorum. Zira paketin fiyatı oyunsuz standart konsol ile aynı, 499 dolar.

Bence fiyat gayet güzel. Bu paket şu anda Amazon.com’da ön siparişe açılmış durumda. Bizler için can sıkıcı olan paketin Amerika toprakları dışına gönderilmemesi. Avrupa’da aynı paketin ön siparişini daha bulamadım ama elbet açacaklardır diye düşünüyorum. Tabi fiyat 499 euro olacaktır.

Şayet ilk çıkışta tereddüt edip biraz daha bekleyelim diyenlerdenseniz, konsolun en iyi özel oyunu olmaya aday Titanfall ile beraber gelecek bu paketi kaçırmayın derim. Tabi önce Amerika’dan gelecek birini bulmanız lazım 🙂

Bu arada Xbox One sahibi olup heyecanla Titanfall bekleyenler için şu Titanfall Xbox One kontrolcüsü kutu açma videosunu da salya akıtmaları için buraya bırakalım hehe

Hadin

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.