Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Captain America: Civil War Dedikoduları

Öncelikle şunu belirteyim, aşağıda doğrulanmamış bile olsa Captain America: Civil War filmiyle ilgili spoiler barındırabilecek bir içerik bulunuyor olabilir.

geekstra_civilwar (3)

Spoiler’ı göze aldığınızı varsayarak devam ediyorum. Belki hatırlarsınız yıllardır MCU’ya gelmesi istenen hikayelerden biri Civil War idi ve aramızda yaptığımız muhabbetlerde benim tutumum her zaman “Spider-Man’siz Civil War olmaz” idi.

Tabii sonrasında doğal olarak “Spider-Man Marvel’e geçmedikçe Civil War olmaz” ile başlayan ve “Sony batsa da Spider-Man’in hakları tekrar Marvel’e geçse” ile biten muhabbet döngüsünde dolandık durduk.

Sonra, bir mucize gibi önce Marvel, Captain America: Civil War’ı açıkladı (tabii ki Spidey’siz olmaz! diye haykırdım), sonrasında da Sony Spider-Man karakteri ile ilgili filmleri Marvel çatısı altlına çekme kararını açıkladı.geekstra_civilwar (1)

Mutuluktan uçarken acaba… acaba Spider-Man’in castingi Civil War’a yetişir mi hayalleri kurmaya başladık… tabii ki Marvel’de maaşlı çalışan peri babalarımız dualarımızı kabul etti ve Civil War’da Spider-Man’i göreceğimizi öğrendik.

Geldik potansiyel spoilerlı kısma.

Captain America: Civil War’un Almanya çekimleri yakın zamanlarda sona erecek ve setten sızan dedikodulara göre Spider-Man olarak cast edilen Tom Holland’ın sette önemli sahneler çekmekte olduğu yönünde.

Asıl dedikodu Spider-Man’in çektiği önemli sahnelerden birinin Captain America ile olan dövüş sahnesi olduğu söylentisi.

Bu sahnenin klasik “iyi adamlar bir yanlış anlama nedeniyle önce dövüşür sonra barışır” konseptli bir tanışma sahnesi mi olduğu yoksa çizgi romanın hikayesinde olduğu gibi, bölünmüş tarafların mücadelesinden bir sahne mi bilmiyoruz.

Nabzınız yükseldi mi? Heyecanlandınız mı?

Dua edin de Galaktus bize 2016’nın sonunu görmeyi nasip etsin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Arrow Sezon 3 Kötüsü Ra’s Al Ghul!

SDCC’den haberler akmaya devam ediyor. Bu haberlerden biri de CW’nun Arrow panelinden geldi. Bu Sonbahar...

18 Karede Star Wars Episode VIII : The Last Jedi Fragmanı Analizi

Star Wars Episode VIII : The Last Jedi filminin fragmanı dün akşam Star Wars Celebration...

Kapat