Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Deadpool Fragmanı Yayınlandı!

2008 yılıydı, Ryan Reynolds’un X-Men Origins: Wolverine (2009) filminde Wade Wilson/Deadpool’u oynayacağını öğrendiğimizde.İnanılmaz sevinmiştim. Ryan Reynolds’un ne kadar geveze bir adam olduğunu Two Guys, a Girl and a Pizza Place zamanlarından çok iyi biliyordum. Ayrıca herifin çok iyi bir komedi oyuncusu olduğunu düşünüyordum. Hâlâ düşünüyorum. Fikrimde bir değişiklik olmadı.

2009’da Wolverine gösterime girdi ve Fox’un Deadpool karakterinin içine nasıl ettiğine hepbirlikte şahit olduk.

DEADPOOLSHIT

2012’de yani felaketten tam 3 yıl sonra Tim Miller bir röportaj verdi ve “…biz aslında Ryan’la bir şeyler çekmiştik. Zaten o da Deadpool’u oynamak için can atıyor hâlâ” dedi. Ryan Reynolds doğruladı.

2013’te hepimizi heyecanlandıran iki şey oldu. İlki Deadpool’un yaratıcılarından Rob Liefeld’in Las Vegas Comic Con’daki panelinde söylediği sözlerdi. Liefeld şöyle diyordu: “Ya ben 1-2 yıl önce bir test çekimi izledim, çok havalıydı. Durun size anlatayım.” Şurada bu anın bir videosu da var. İkincisi ise JBC Yayıncılık’ın türkçe Deadpool yayımlamaya başlayacağını duyurmasıydı.

2014. JBC, “Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor” cildini yayımladı. Ardından “Wade Wilson’un Savaşı” geldi. Ve aynı yaz San Diego Comic-Con’da, Rob Liefeld’in daha önce bahsettiği test çekimi internete sızdı. Önce Fox, sızan görüntüyü internetten temizlemeye uğraştı bir süre. Fakat sonra ilginç bir şey oldu ve internetten kökü kazınan cep telefonu kamerası ile çekilmiş görüntünün, yüksek çöznürlüklü stüdyo kaydı da sızdı bir şekilde(!). Hepimiz artık bu işin Fox tarafından tezgahlandığını düşünmeye başlamıştık ki Fox bir açıklama yaptı: Deadpool filmi 2016 Şubat’ında vizyona girecek!

ve 2015. İnternete servis edilen set fotoğrafları, Ryan Reynolds’un verdiği heyecanlı röportajlar, JBC’nin yayımladığı “Deadpool Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor” ve “Deadpool Deadpool’u Öldürüyor” ciltleri derken Deadpool çıktı ve fragmanının duyurusunu kendi yaptı.

Fragmanın fragmanıydı bir nevi.

Ardından +18 (R rated) olacağını bildiğimiz filmin bir sert bir de daha az sert fragmanı geldi.

Son olarak da türkçe dublajlı (cidden çok iyi) bir versiyonu düştü.

2016’ya az kaldı…

 

 

Türkçe Deadpool çizgi romanlarını satın almak için TIKLAYIN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Luke Cage Fragmanı Yayınlandı!

Yaklaşık 2 hafta önce SDCC'de Netflix'in Marvel dizilerinden çeşitli teaser ve tanıtım videolarıyla (şurada paylaşmıştık)...

Animania

Mobil hayatın günlük yaşantımızda büyük önem kazandığı bu günlerde, hala bir kısmımız cep telefonuna/mobil cihazına...

Kapat