Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Ryan Reynolds ve Maskesiz Deadpool!

Deadpool 2016’nın en popüler ana akım süper kahramanı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor (evet biliyorum ki Deadpool hali hazırda çok popüler bir karakter ama “popüler ana akım” derken çocuklara oyuncak satmak için karakteri yerin dibine batırma mertebesine getiren popülerlikten bahsediyorum-tabii filmin R-rated olacak olması bence bir bonus faktörü katıyor).

Ryan Reynolds yıllardır Green Lantern’ın başarısızlığını yeterince PR ve pazarlama çalışması yapılamamış olmasından kaynaklandığını söyler durur ve fırsat eline geçince neler yapabileceğini göstermekten de çekinmiyor.

Hugh Jackman’ın sosyal medya üzerinden en son paylaştığı videoda X-Men Origins: Wolverine (bilmeyenler sakın bu filmi aratıp izlemeye kalkmayın sizin beddualarınızı kaldıramam) filminde birlikte oynadığı Hyüğ Jackman’ın sesi ile People dergisinin Dünya’nın en seksi erkeği yarışmasında kendisine oy vermesini istiyor. İşi daha da eğlenceli kılan, Reynolds’ın maskesiz Wade Wilson makyajı ile bu tiplemeyi hayata geçiriyor olması.

Deadpool 12 Şubat 2016’da vizyona giriyor ve emin olabilirsiniz ki gelmiş geçmiş en eğlenceli süper kahraman filmlerinden bir olacak.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Ant-Man Fragmanları

17 Temmuz 2015'de vizyona girecek Marvel filmi Ant-Man'den ilk kısa fragman yayınlandı. Kısa fragman diyorum...

Robin Wright Blade Runner 2 Filminde!

Robin Write kesinlikle izlemekten sıkılmayacağım bir oyuncu. The Princess Bride’dan Forrest Gump’a, The Congress’ten House...

Kapat