• Home
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right JBC’DEN BATMAN GÜNÜ HEDİYELERİ!

DC

JBC’DEN BATMAN GÜNÜ HEDİYELERİ!

Geekstra 15 Eylül 2015


Background
share close

DC Entertainment dünyanın en popüler süper kahramanı, küresel pop kültür ikonu Batman için her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanacak bir gün belirledi ve adını da Batman Günü koydu. Amerika’da çeşitli yazar ve çizerlerin katılımıyla onlarca çizgi roman mağazasında etkinlikler gerçekleşiyor.

Ülkemizde de Batman çizgi romanlarının yayıncısı JBC Yayıncılık, 26 Eylül 2015 tarihinde Batman Günü’nü tüm dünya ile birlikte kutlayacağını duyurmuştu.

Batman Günü’ne özel bir Facebook Etkinlik sayfası da açılmış durumda.
O sayfaya şuradan ulaşabilirsiniz -> Batman Günü

JBC Yayıncılık ayrıca bu güne özel bir sürü hediye dağıtacağını da duyurdu. JBC’nin duyurusuna ve hediyelere bir göz atalım:

1 : Batman Günü Özel Ayraçları

jbc_batman_ayraç

Bu ayraçları 21 Eylül’den itibaren aşağıda yazan noktalardan, her hangi bir Batman Çizgi Romanı alarak sahip olabilirsiniz.
Batman Günü Özel Ayraçlarını Alabileceğiniz Noktalar:

Online : www.jedbang.com

Ankara :
Devr-i Alem Sahaf

İstanbul :
Arka Bahçe
Gerekli Şeyler
Gon Çizgi Roman
Büyülü Dükkan
Pow
Paralel Evren

İzmir :
Arka Bahçe İzmir
Pınar Kitap
Baykuş Kitap

Bursa :
Çizman

Eskişehir :
Şehir ve Ben

Mersin :
Leprikon

2 : Batman Günü Özel Posterler

Batman Günü’ne Özel sizlere iki adet muhteşem poster hazırladık. Bu posterler çok düşük adet olmak üzere sınırlı sayıda basılmıştır. Bu posterler yukarıda yazdığımız ayraçların dağıtılacağı noktalardan dağıtılacaktır. Yukarıdaki listede bulunan yerler bu posterleri bazı aktivite ve promosyonlar ile dağıtacaktır. Detaylı bilgi için kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Posterler ücretsizdir.

3 : Batman Armory With Bruce Wayne And Alfred Çekilişi

Batman Günü’ne özel sizler için yine muhteşem bir çekilişimiz olacak. Resimlerini gördüğünüz, tam 2750 Tl değerinde ki Hot Toys markalı Batman Armory with Bruce Wayne and Alfred Figure Setinden tam 11 tane çekiliş ile hediye edeceğiz.

Bu 11 adet setin 3 tanesi www.jedbang.com üzerinden dağıtılacak. 15 Eylül 2015 saat 00:01 den itibaren 26 Eylül 2015 gece 00:00’a kadar sitemizden Batman çizgi romanı veya herhangi bir Batman ürünü alan herkes otomatik olarak bu çekilişe katılacaktır. Ürün alan herkesin isimleri sistemimize kayıt edilip , 30 Eylül gecesi çekiliş yapılıp kazananlar açıklanacaktır.

Peki geriye kalan 8 Set ne olacak ? Bu setlerin 7 tanesi aşağıda yazılı olan noktalarda dağıtılacaktır. Bu çekilişe katılmak için yapmanız gereken tek şey, bu mağazalardan gidip her hangi bir Batman ürünü satın alıp , resimlerde gözüken Batman Günü Çekiliş formunu doldurup Mağaza yetkilisine teslim etmek. Daha sonra bu formlar bize kargolanacaktır , ve bizlerde yine 30 Eylül’de çekilişi yapıp o mağazanın kazananını açıklayacağız.

Katılım Noktaları :
Pow Collectibles Istanbul
Arka Bahçe Istanbul
Büyülü Dükkan Istanbul
Gon Istanbul
Gerekli Şeyler Istanbul
Devr-i Alem Sahaf Ankara
Arka Bahçe İzmir

Peki son kalan 1 tane ne olacak ? Onu da kafamıza göre hediye edeceğiz :=)

4 : Batman Günü İmzalı Çizgi Roman Çekilişi

Batman Günü’nde sizlere hediye etmek için elimizde 1 adet Lee Bermejo imzalı Noel ve 1 Adet Jock, Scott Snyder ve Greg Capullo imzalı Batman Ailenin Ölümü bulunmakta.

Bunları peki nasıl hediye edeceğiz :

Bu imzalı çizgi romanlar www.jedbang.com üzerinden dağıtılacak. 15 Eylül 2015 saat 00:01 den itibaren 26 Eylül 2015 gece 00:00’a kadar sitemizden Batman çizgi romanı veya herhangi bir Batman ürünü alan herkes otomatik olarak bu çekilişe katılacaktır. Ürün alan herkesin isimleri sistemimize kayıt edilip, 30 Eylül gecesi çekiliş yapılıp kazananlar açıklanacaktır.

JBC Yayıncılığın duyuruları böyle. Eğer hâlâ bir Batman çizgi romanınız, figürünüz veya heykeliniz yoksa şimdi almanın tam zamanı. Bu hediyeler kaçmaz!

Hediye kazanamasanız bile, etkinliğe dahil olan çizgi roman mağazalarından birine gidip Batman severlerle tanışıp kaynaşabilir, JBC’nin ayraçlarından birkaç tane kapıp Batman Gününü kutlayabilirsiniz. Kim bilir belki gittiğiniz mağazada sizi bir Harley Quinn bile karşılayabilir?!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.