play_arrow

DİZİ

Geek&Drink 03: En İyi 20 Dizi (1/3)

Geekstra 2 Mart 2015 7


Background
share close

Geek’n’Drink 3. Bölüm!

Geek & Drink’in 3, bölümünde hatırlayabilidiğimiz en iyi dizileri konuşuyoruz!
Yine bir elimizde zar diğer elimizde içkilerle geceyi sağ atlatma garantisi olmadan giriştik muhabbete.
Siz de içkilerinizle bizimle listenizi yarıştırabilirsiniz.
Kuralları bir kez daha anlatalım.

Geekstra yazarları olarak biraraya geliyoruz ve her Geek&Drink bölümünde farklı bir başlık üzerinden kendi listlerimizi birbirimizle ve sizlerle paylaşıyoruz. “En İyi 20″ listelerimizi sıralayabilmek için, her tur zar atarak sıramızı belirliyoruz. Listemizde bulunan isim diğerlerinin listesinde de bulunuyorsa, onları birer shot içki ile cezalandırıyoruz. Listemizdeki isim kimsede yoksa, cezalandırılan biz oluyoruz.

Bir önceki Geek & Drink haberimizde “Ayrıca bundan sonra düzenleyeceğimiz Geek&Drink buluşmalarında, podcast yayınımıza katılmak isteyen bir kişiyi seçeceğiz, kendi listesiyle beraber yayına konuk edeceğiz ve kayıt sonunda kendisine sürpriz bir hediye vereceğiz.” demiştik ama teknik olarak bir sonraki Geek & Drink gerçekleşmediği ve stoktan bir yayını sizinle paylaşıyor olduğumuzu belirterek bize çok kızmamanızı rica ediyoruz.

Ana sayfadaki ve veya aşağıdaki playerdan podcast’i indirmek ya da sayfadan direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

 • cover play_arrow

  Geek&Drink 03: En İyi 20 Dizi (1/3)
  Geekstra

Tunein bağlantısı

ve iTunes bağlantısı

İlk 2 bölümü kaçıranlar -> Geek&Drink 01Geek&Drink 02

Etiketler: .

Önceki Bölüm

Yorumlar

This post currently has 7 comments.
 1. ilkem on 9 Mart 2015

  Toplu halde gülüşleriniz çok gürültülü ve abartılı. Hem kakafoni yaratarak hem de kulağa rahatsızlık vererek dinleme isteğini öldürüyorsunuz. İçerik olarak severek dinlediğimiz muhabbetleriniz var, tamam eğleniyorsunuz ama bu konuya biraz daha dikkat. Bu podcastte iş özellikle abartılı olmuş.

  • kafkaesk on 9 Mart 2015

   ilkem takdir edersin ki kalabalğız. tek bir mikrofona konuşuyoruz ve bir yandan da içiyoruz. kahkahaların sebebi alkol, gürültünün sebebi ise kalabalık 🙂 ama yine de dikkate alacağız. insanca bir kayıt yöntemi bulduğumuzda her şey daha güzel olacak. yorumun için teşekkürler 🙂

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.