• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right MOCKINGBIRD DİZİ Mİ OLUYOR?

DİZİ

MOCKINGBIRD DİZİ Mİ OLUYOR?

R.ist.T.O. 21 Ağustos 2015


Background
share close

Agents of Shield’ı takip edenleriniz bilir. Geçen sezon Boby Morse nam-ı diğer Mocking Bird, Agents of Shield ekibine katılmıştı. Benim aklımda her şey den çok “Hawkeye’ın eski karısı” ve “Secret Invasion’da dönen o kız” olarak yer almış bir karakterdi kendisi.

Söylentilere göre ABC, Marvel dizileri serisine bir yenisini ekleyecek. Marvel’s Most Wanted olarak adlandırılacak dizide Adrianne Palicki’nin canlandırdığı Mockingbird ve Nick Blood’ın canlandıracağı Lance Hunter karakterlerinin maceraları konu alınacak.

geekstra_mockingbird (1)

Agents of Shield dizisinin yapımcılarından Jeff Bell ve Paul Zbyszewski (okuyabilene aşk olsun) bu yeni dizinin de yönetici yapımcılığı ve showrunnerlığını üstlenecek.

Variety’nin yaptığı habere göre bu bir spinoff dizisinden çok, Lance Hunter ve Mockingbird’ün maceralarına odaklanmış bir dizi olacakmış (ki biz buna spinoff diyoruz normalde).

Mockingbird’e odaklanmış bir diziye ihtiyacımız var mı bilemedim ama Adrianne Palicki, Wonder Woman ile de bir solo süper kahraman dizisi girişiminde bulunmuştu.

geekstra_mockingbird (2)

Kendisini “Friday Night Lights” dizisinden ötürü çok sevmeme rağmen, tek başına bir dizi taşıyabileceği konusunda kuşkularım yok değil.

Öte yandan Marvel’in sürekli aldığı “kadın kahraman eksikliği” eleştirisine karşı, çok da başarılı olmayan “Agent Carter” dizisine takviye olarak bu girişimi başlatmış olabileceğini düşünüyorum.

Mockingbird’ın yokluğu zaten, Inhumans ve Phase 3 ile MCU’ya katılacak mistik Marvel evreni ile meşgul olacak Agents of Shield dizisinde bir boşluk oluşturmayacaktır. Ayryıca bir sezon boyunca izleyicilerin aklında yer edinmeyi başarmış bir karakter olduğu da göz önünde bulundurulursa, kötü bir tercih değil.

Marvel’s Agents of Shield dizisi 29 Eylül’de yeniden ekranlara dönecek.

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.