• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right NARCOS YAYIMLANDI!

DİZİ

NARCOS YAYIMLANDI!

R.ist.T.O. 29 Ağustos 2015


Background
share close

Sicario ile ilgili yazıda ABD ve komşuları arasındaki uyuşturucu mücadelesinin benim ilgimi pek çekmediğini söylemiştim ama ele alınan sadece bu mücadele değil bir efsanenin hikayesi ise durum çok farklı bir değerlendirme kriterine bağlanıyor.

Ne yalan söyleyeyim, son zamanlar ABD’nin yaklaşan yeni televizyon sezonu ile ilgili haberleri pek takip etme fırsatım olmadı. Fakat Netflix’in Pablo Escobar’ın hayatını anlatan bir dizi yayımlayacağını bir yerlerden okumuştum.

Meh dedim geçtim. Yapım kalitesi çok yüksek bir dizinin ortaya çıkacağı belliydi ama içimi kıpır kıpır ettiren bir heyecan oluşmadı ve dizinin varlığını unuttum gitti.

Unuttuğum şeylerden birisi de dizinin yayımlanma tarihinin 28 Ağustos olduğu idi ki malum sitelerde bir de ne göreyim?! 10 bölüm Narcos!

Evet Netflix’in Pablo Escobar konulu dizisi Narcos şu an izlenebilmekte. İzleyip izlememe konusunda bir karara varmak için hemen fragmanını açtım. Çok uzun sürmeyen bir değerlendirme sonucu şu anda sezonu izleme hazırlıklarına başlamış bulunmaktayım.

Fragmanın bana vadettiği şeyleri dizinin kendisinden de almam durumunda, sizlere dizinin genel bir değerlendirmesini yazacağıma söz veriyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.