• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Supergirl’den Güzel Haber

DİZİ

Supergirl’den Güzel Haber

SNf 30 Kasım 2015


Background
share close

Supergirl dizisi 26 Kasım’da CBS’te yayınlanmaya başladığında 13 bölümlük bir sezon söz konusuydu ancak kanal dizinin reytinginden memnun olmuş ve ekstra 7 bölüm siparişini vererek diziyi “tam sezon” dizileri arasına katmış.

Bu yalnızca Supergirl severler için değil aynı zamanda The Flash severler için de güzel bir haber. Birkaç gün önce Bleeding Cool güvenilir bir kaynağa dayandırdığı haberinde CBS’in Flash ve Supergirl’ü biraraya getirecek ortak bir bölüme ya da bölümlere sıcak baktığını bildirmişti. Supergirl tam sezon onayını aldığına göre ileride bir CBS/CW – Supergirl/Flash crossover’ı görme ihtimalimiz arttı!

Ayrıca küçük bir hatırlatma; her iki dizinin de yaratıcılarından olan Greg Berlanti ile kahramanlarımızı canlandıran Melissa Benoist ve Grant Gustin, geçtiğimiz Mayıs ayında Variety dergisi için ortak bir çekim gerçekleştirmiş ve derginin kapağına konuk olmuşlardı.

Not: CBS ayrıca yeni dizileri Limitless ve Life in Pieces için ekstra 9’ar bölüm, Code Black için ise ekstra 5 bölüm sipariş etmiş.

 

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.