Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Supergirl’den Güzel Haber

Supergirl dizisi 26 Kasım’da CBS’te yayınlanmaya başladığında 13 bölümlük bir sezon söz konusuydu ancak kanal dizinin reytinginden memnun olmuş ve ekstra 7 bölüm siparişini vererek diziyi “tam sezon” dizileri arasına katmış.

Bu yalnızca Supergirl severler için değil aynı zamanda The Flash severler için de güzel bir haber. Birkaç gün önce Bleeding Cool güvenilir bir kaynağa dayandırdığı haberinde CBS’in Flash ve Supergirl’ü biraraya getirecek ortak bir bölüme ya da bölümlere sıcak baktığını bildirmişti. Supergirl tam sezon onayını aldığına göre ileride bir CBS/CW – Supergirl/Flash crossover’ı görme ihtimalimiz arttı!

Ayrıca küçük bir hatırlatma; her iki dizinin de yaratıcılarından olan Greg Berlanti ile kahramanlarımızı canlandıran Melissa Benoist ve Grant Gustin, geçtiğimiz Mayıs ayında Variety dergisi için ortak bir çekim gerçekleştirmiş ve derginin kapağına konuk olmuşlardı.

Not: CBS ayrıca yeni dizileri Limitless ve Life in Pieces için ekstra 9’ar bölüm, Code Black için ise ekstra 5 bölüm sipariş etmiş.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
73. Altın Küre Ödülleri Sahiplerini Buldu

İngiliz komedyen Ricky Gervais'in dördüncü kez sunduğu Golden Globe ödül törenine "The Revenant"  ve "Mr. Robot" damgasını...

8 BİT THOR

Thor the Dark World bugün vizyona girdi. Spoiler vermeyeceğim merak etmeyin. Fakat Thor the Dark...

Kapat