• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right X-Files Geri Mi Dönüyor?

DİZİ

X-Files Geri Mi Dönüyor?

R.ist.T.O. 18 Ocak 2015 1


Background
share close

geekstra_x-files_01

Fox TV Grubu yönetim kurulu başkanı Gary Newman dün (17 Ocak) Chris Carter’ın klasikleşmiş dizisi X-Files’ı yeniden televizyon ekranlarına getirme planları üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Gary Newman açıklamasında David Duchovny ve Gillian Anderson’u yeniden diziye getirmek istediklerini fakat henüz hiç birşeyin netleşmediğini belirtti.

1993 ve 2002 seneleri arasında yayımlanan X-Files, bir çok fanı için kültleşmiş bir yapım. Her ne kadar bazı kimseler için spinoff serisi “The Lone Gunman” ve beyaz perde uyarlamaları beklenilen seviyede olmasa da hayatımıza “The Truth is Out There” ile damgasını vurduğu kesin.

Dizinin Fox’a dönüşüyle ilgili çok fazla detay yok. Yine yapımcılığını Chris Carter mı üstlenecek? Zamanında X-Files ve sonrasında da Millenium ile televizyon dünyasının en büyük isimlerinden olan Chris Carter’ın daha sonra giriştiği projeler pek istenen ilgiyi bulamadı.

geekstra_x-files_02

X-Files spin off dizisi “The Lone Gunman” 13 bölüm sonunda iptal oldu. Fencewalker adında bir film projesi ve Unique adında televizyon için geliştirdiği polisiye gerilim dizisi hayat bulamadan karanlıklara gömüldü.

En son Amazon için “The After” adında bir komplo teorisi dizisi yaratmış, ilk etap onayı almış olmasına rağmen sonrasında gizemli bir şekilde iptal edilmişti.

Reboot ve remake’lerle dolup taşan Holibutta X-Files yeni bir kurban mı olacak yoksa hayranlarının uzun süren arzularını dile getiren ve kana kana içebilecekleri yeni bir pınar mı olacak göreceğiz.

Fox eğer 24 gibi bir geri dönüş yapmaya çalışıyorsan X-Files’a sökmez haberin olsun!

Evet gençler yorumları alalım!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.
  1. Selçuk Karakoyun on 20 Ocak 2015

    Breaking Bad sonrası aklıma hep şu gelmiştir; acaba X-Files’ın başarısında Vince Gilligan’ın payı ne kadardı? Eğer dizi geri dönecekse belki Vince Gilligan faktörünü de göz ardı etmemeleri gerekebilir. Aslında asıl soru “X-Files geri dönmeli mi?” olmalı bence. Çünkü gönüllerde efsane olarak yer etmiş film ya da dizi her türlü yapımın (genellikle) kötü bir şekilde geri dönmesi hiç dönmemesinden iyidir diye düşünürüm. “Nasıl olsa hazır bir izleyici kitlemiz var.” deyip belki de sırf para kazanmak uğruna böyle işlere kalkışan yapımcılar hunharca anılarımıza tecavüz ediyorlar. 🙂 Öte yandan X-Files adını duymak bile bünyede bir sevince yol açıyor elbette.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.