Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Yıl Sonu Dizileri

Sonbahar dizilerinin büyük bir kısmı Noel ile birlikte sezon arasına girecek. Dolayısıyla aralık ayı, ara sezon dizilerinin, mini dizilerin ve Christmas Specialların dönemi.

YENİLER

Tripped

The Inbetweeners dizisinden tanıdığmız Blake Harrison’un başrolde yer aldığı yeni fantastik/bilimkurgu dizimiz Tripped bize eğlenceli bir paralel evrenler hikayesi vaadediyor. Konu olarak amerikan dizisi Sliders’ı andırıyor ama yalnızca andırıyor. İlk bölümü 8 Aralık‘ta yayınlanacak ve kaç bölüm olacağı henüz belli değil.

Real Rob

Rob Schneider’in başrolde yer aldığı ve kendini oynadığı(!) Netflix komedi dizisi. Tüm bölümleri 1 Aralık itibarı ile Netflix’te, dizi sitelerinde ve torrent trackerlarındaki yerini aldı. Rob Schneider’e bayıldığımı söyleyemeyeceğim ama ilk bölümüne şöyle bir bakarım diyeyim. Devamı gelecek mi henüz belli değil ancak ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor.

Childhood’s End

Arthur C. Clarke’ın aynı adlı romanından uyarlama SyFy dizisi. Bilimkurgu severlerin es geçmeyeceğinden eminim. 3 bölümlük bir mini dizi olarak yayınlanacak. 3 gün içinde tüm bölümler yayınlanacak ve bitecek. Oyuncu kadrosunda Daisy Betts (Castle, The Player) ve Julian Mcmahon (Nip/Tuck, Fantastic Four) gibi tanıdık isimler de var. Yayın tarihi 14 Aralık.

The Expanse

Yine bir bilimkurgu/gerilim dizisi. Yine Syfy. Başrollerden birinde Thomas Jane (Punsher) var. Pilot bölümü erkenden düştü internete fakat asıl başlangıç tarihi 14 Aralık. Dizi günümüzden 200 yıl sonrasında geçiyor. Thomas Jane zengin bir ailenin kızını bulması için görevlendiren bir polisi canlandırıyor dizide.

And Then There Were None

Ülkemizde On Küçük Zenci adıyla bilinen Agatha Christie romanının mini dizi uyarlaması. 26 Aralık’ta başlayacak ve 3 bölümden oluşacak.

Birbirini tanımayan 10 kişi okyanus ortasında bir adada malikanesi olan U. N. Owen çifti tarafından hafta sonu için misafir olarak çağrılır. Oraya vardıklarında ev sahipleri yerine onları karı koca olan iki hizmetli beklemektedir. Ev sahipleri ortada yoktur ve adadan ana karaya dönmek için ellerindeki tek ulaşım aracı da az önce ayrılmıştır.

ÖZEL BÖLÜMLER (Christmas Special vb.)

Luther

Luther 2 saatlik özeli bir bölümle dönüyor. İngiltere’de 15 Aralık ve 22 Aralık’ta iki bölüm halinde yayınlanacak. Amerika’da ise 3 saatlik TV filmi formatında.

Doctor Who

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 25 Aralık’ta Christmas Special’ı yayınlanacak. Bölümün adı “The Husbands of River Song”. Matt Smith’in gidişinin ardından Doctor Who izlemeyi bırakmıştım fakat bu Christmas Special kaçmaz!

BBC – Photographer: Ray Burmiston/Simon Ridgeway

Sherlock

Sherlock’un da bir Christmas Special ile döneceğini sanıyorduk ancak durum farklıymış. Özel bölüm 1 Ocak’ta yayınlanacakmış. Yeni yılın ilk gecesini evde battaniyeler altında Sherlock özel bölümünü izleyerek geçirmek çok keyifli olacak 🙂

Önceki1 - 2Sonraki
Klavyenizi ← → kullanarak ilerleyin


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Yorumlu] İnsanlar Ölür, Karakterler Ölmez

Geçenlerde Hugh Jackman’ın Wolverine rolüne veda etmesi üzerine ve Keanu Reeves’in Matrix serisine olası geri dönüşüyle...

Beavis And Butt-Head Live Action Olabilir

Mike Judge’ı gençler HBO’nun Silicon Valley dizisinden tanıyor olabilir ama 90’larda MTV izleme fırsatı bulmuş...

Kapat