• Home
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Marvel’den Dev Açıklama Hakkında Açıklama!

ETKİNLİK

Marvel’den Dev Açıklama Hakkında Açıklama!

R.ist.T.O. 17 Ocak 2015 1


Background
share close

geekstra_marvel_secretwars_01

Ben tüm bu marketin hypelarını “vay be adamlar neler yapıyor” şeklinde hayranlıkla izleyenlerden biriydim. Fakat son zamanlarda filmi geçtim fragman için çıkan teaserler, geri sayımlar ve teaser trailer için çıkış tarihi geri sayımları benim canımı biraz sıktı.

Başlı başına bir marketing başarısı olduğunu kabul ediyorum ve bu işi kotarabilen adamlara sonsuz saygım var (ucundan köşesinden ben de pazarlamacı sayılırım. Limon da bir ürün sonuşta….) Ne bileyim, ana yemeği beklerken zalim garson tarafından aperatiflerle kandırıldım gibi geliyor. Pilaki de güzel ama kuzu incik diyorum incik!

Neyse konum bu değil. Marvel dün Midtown Comics’te, Secret Wars’ın başlangıç etkinliğini canlı yayında duyurdu. Duyuruyu yaparken tabii “Tüm duyurulara noktayı koyacak duyuru” olacağı söylendi.

Benim aklım hemen MCU’ya gitti ama meğer çizgi roman serisiyle ilgili olacakmış açıklama. Yoksa olmayacak mı? Sağ gösterip sol vurmayı artık bir inanç haline getirmiş adamlardan bahsediyoruz burada.

geekstra_marvel_secretwars_02

Marvel’in duyurusu kısaca şöyle:

“Bu Mayıs’ta zaman doluyor. 8 sayılık büyük event Marvel evreninin temellerini sarsacak. Fakat öncesinde 20 Ocak 2015 15:00’te (Türkiye saatiyle 20:00) muhteşem bir Secret Wars Kickoff canlı yayını yapacağız.

New York Midtown Comics’ten canlı olarak stream edilecek etkinliği Marvel.com/secretwars sayfasından izleyerek Secret Wars hakkında ilk bakışınızı Marvel Baş Editörü Axel Alonso ve Yönetici Editör Tom Brevoort’tan alabilirsiniz.”

Secret Wars’ta neler olacağı ile ilgili bir çok spekülasyon var. Marvel çizgi roman evreni için bir reboot, daha da kenetlenmiş tek bir gerçeklik içinde multiverse gibi spekülasyonların yanında ve tabii bu kadar büyük bir duyuru gösterişi ilgili TV/Film projelerinin gelebileceğini gösteriyor.

Geekstralılar! Sizin tahminleriniz neler?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.
  1. Arda Zorbey KOÇAK on 18 Ocak 2015

    DC’nin New 52 ile yaptığını Marvel bunla yapıcak . Mayıs ayında evren sıfırlanıcak bence.Seneye bu sıralar çok farklı bir marvel göreceğiz

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.