Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Balkon Keyfi 41 – Star Wars: The Force Awakens

COVER

Selam Gençler!

Yeni bir Balkon Keyfiyle karşınızdayız! Bu podcastte Star Wars: The Force Awakens konuşuyoruz. Evet Saygın ile filmi izledik ve sıcağı sıcağına podcastimizi çektik.

Uyarımızı yapalım. Podcast SPOILER içeriyor. Yani filmin başını sonunu, twistini, sürprizini ne varsa konuşuyoruz. Kısacası filmi henüz izlemediyseniz. Veya filmi izlemiş ve filmle ilgili kafanızda oluşmuş izlenimlerin hiç bir şekilde bozulmasını istemiyorsanız, podcasti sakın ama sakın dinlemeyin.

İkinci bir not düşmem gerekirse, bu podcasti kalabalık bir AVM’nin içinde çekmek durumundaydık. Elimizden geldiği kadar sesi temizledik ve tabii sesin temizlenmesi sırasında ses kaydının kalitesi biraz düştü. Şimdiden düşük ses kalitesinden ötürü özür dileriz.

Haydi dalalım muhabbete.

Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

TuneIn Radio üzerinden dinlemek için tıkla!
iTunes üzerinden dinlemek için tıkla!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Seyfettin Efendi Comixology’de Satışta!

Devrim Kunter'in alamet-i farikası Seyfettin Efendi ve Olağanüstü Maceraları ingilizce çevirisi ile Comixology'de satışa çıktı....

Winter is Caging!

Bu photoshop şaheserlerini daha önce görmüş olabilirsiniz ama benim bu hafta gördüğüm en keyifli şeylerden...

Kapat