Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

DOCTOR STRANGE FİLMİNİN YENİ KÖTÜ ADAMI MADS MİKKELSEN

Variety haberine göre Marvel stüdyoları usta oyuncu Mads Mikkelsen ile Doctor Strange filminde kötü adam rolü için görüşmüş. Daha önce Thor: The Dark World filminde yoğunluğundan dolayı rol alamayan oyuncu programındaki boşluk sayesinde yeni bir Marvel filmde oynamak istediğini belirtti. Doctor Strange filminin kötü adamını kastederek Baron Mordo ile birlikte çalışmamız olası şeklinde açıklama yaptı.

GEEKSTRA_HANNIBAL_S03_GALERI (5)
Çizgi romanlarda Dr. Stephen Strange bir araba kazasında mesleki becerilerini kaybeden bencil bir New York’lu cerrah olarak hikâyesine başlar. Zor günler geçirdikten sonra, Ancient One olarak bilinen mistik şifacının bakımıyla psişik ve sihirli güçleri öğrenir.
Yüce büyücü olarak filmin yıldızı Benedict Cumberbatch, akıl hocası Ancient One karakterini Tilda Swinton’un canlandırılacağı ve Baron Mordo’yu Chiwetel Ejiofor’un oynadığı Scott Derrickson tarafından yönetilen Jon Spaihts tarafından kaleme alınan film Marvel’in merakla beklenen projelerinden biri. Doctor Strange 4 Kasım 2016 tarihinde gösterime girecek.

Yazan: ripley


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Jason Bourne TV Spot

Daha önceki yazılarımızda Matt Damon’un Jason Bourne filmi için Snow’den sonrası günümüz politik atmosferini yansıtacağını...

Before I Go to Sleep [Fragman]

2 buçuk yıl kadar önceydi. Gazetelerin ara sayfalarında ve kitap eklerinde dev ilanlarla bir kitap...

Kapat