• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right DOCTOR STRANGE FİLMİNİN YENİ KÖTÜ ADAMI MADS MİKKELSEN

FİLM

DOCTOR STRANGE FİLMİNİN YENİ KÖTÜ ADAMI MADS MİKKELSEN

Konuk Yazar 29 Ağustos 2015


Background
share close

Variety haberine göre Marvel stüdyoları usta oyuncu Mads Mikkelsen ile Doctor Strange filminde kötü adam rolü için görüşmüş. Daha önce Thor: The Dark World filminde yoğunluğundan dolayı rol alamayan oyuncu programındaki boşluk sayesinde yeni bir Marvel filmde oynamak istediğini belirtti. Doctor Strange filminin kötü adamını kastederek Baron Mordo ile birlikte çalışmamız olası şeklinde açıklama yaptı.

GEEKSTRA_HANNIBAL_S03_GALERI (5)
Çizgi romanlarda Dr. Stephen Strange bir araba kazasında mesleki becerilerini kaybeden bencil bir New York’lu cerrah olarak hikâyesine başlar. Zor günler geçirdikten sonra, Ancient One olarak bilinen mistik şifacının bakımıyla psişik ve sihirli güçleri öğrenir.
Yüce büyücü olarak filmin yıldızı Benedict Cumberbatch, akıl hocası Ancient One karakterini Tilda Swinton’un canlandırılacağı ve Baron Mordo’yu Chiwetel Ejiofor’un oynadığı Scott Derrickson tarafından yönetilen Jon Spaihts tarafından kaleme alınan film Marvel’in merakla beklenen projelerinden biri. Doctor Strange 4 Kasım 2016 tarihinde gösterime girecek.

Yazan: ripley

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.