• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Doctor Strange İlk Büyüsünü Yapıyor!

FİLM

Doctor Strange İlk Büyüsünü Yapıyor!

Tachikoma 28 Aralık 2015


Background
share close

Entertainment Weekly’nin Ocak sayısında yer alacak kapak ve yazısı Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange olarak basında ilk yer alışı sanırsam.

Detaylarını buradan Entertainment Weekly’ye giderek okuyabilirsiniz ama “özet geç p*ç” diyecekleriniz için aşağıda EW’nun sitesinde yayımlandığı yazıyı özetliyorum.

Çekimlerine Kasım ayında başlanan film çekimleri Mart’a kadar sürecek ama EW için yapılan bu foto çekimi Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange’in ful kostümünü neredeyse ilk defa giydi anlardan biriymiş.

geekstra_strange_empire cover

Stephen Strange’in hikâyesi, ukala bir cerrah’ın dünya’yı koruyan bir büyücüye dönüşme yolculuğunu anlatıyor. Oyuncu fotoğraf çekimlerini kısmen büyü hareket ve işaretlerini yapmak konusunda bir antrenman olarak kullandı.

“henüz bu hareketleri öğrenme evresindeyim. Bu büyüleri, pozları ve karakterin sürekli yaptığı fiziki hareketleri yapmak zorundayım. Tahmin ediyorum ki karakterin parmağının nerede, ne şekilde konumlandırıldığı ile ilgili çok titiz incelemeler yapılacaktır. Henüz bu aksiyonları gerektirecek hiçbir sahne çekmedim. Bu konuda biraz çekingen hissediyorum. Fakat her şeyde olduğu gibi, deneysel takılmak lazım.”

Film’in 4 Kasım 2016’da vizyona girmesi planlanıyor. Scott Derrickson tarafından yönetilecek filmin kadrosunda Benedict Cumberbatch, Tilda Winton, Chiwitel Ejiofor, Mads Mikkelsen ve Rachel McAdams gibi isimler yer alıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.