Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Jetgiller Film Mi Oluyor?

geekstra_jetsons_01

Hanna-Barbera çizgi filmleriyle büyüdük biz. Eğer Hanna-Barbera animasyonlarını bilmeyeniniz varsa kusura bakmayın ama ayrı dünyaların insanlarıyız.

En sevdiğim serilerinden biri (gerçi sevmediğim de pek serileri yoktu ama…) Jetgillerdi. Depresif hizmetçi robotları Rose ve dahi çocuk Elroy favori karakterimdi.

Daha önce Warner Bros. Tarafından bir animasyon film olarak bir çok defa tasarlamış olmasına rağmen bir türlü hayat bulamayan proje studio tarafından bir live action filmi olarak ilk onayı aldığı söyleniyor. Senaryosunu Matt Liberman’ın yazacakmış.

geekstra_jetsons_02

Hanna-Barbera’nın “Flinstones/Taş Devri” serisinin büyük başarısından sonra 1962-1963 seneleri arasında ekranlara gelmiş. Uzun bir aradan sonra 1985 senesinde ikinci sezonu ile ekranlara dönüş yapan dizi, 1987’de de 10 bölümlük son sezonu ile televizyon ekranlarına veda etti.

Kendimi bildim bileli var olan bir çizgi dizi olmasına rağmen toplamda yalnızca 75 bölümden oluşuyor olması ve bununda birbirinden ayrı 3 sezondan oluşmuş olması çok garip geliyor şimdi.

Neyse filmin ne zaman çekimlerine başlayacağı, kimlerin oynayacağı vb herhangi bir detay bilinmiyor henüz fakat bir live action Jetgiller filmi izlenmez mi?

Fikirlerinizi alalım!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Days of Future Past Yazı Dizisi – 2

Yazı dizimizin 2. haberine hoş geldiniz (İlk yazıyı okumadıysanız hemen şuraya). Hızlı bir giriş yapalım...

PEUGEOT GERÇEK KÖTÜLERE KARŞI!

Laff-a-lympics'i hatırlayan? Yogilerin, Scoobylerin, Gerçek Kötülerin ve diğer Hanna-Barbera karakterlerinin kapıştığı çizgi diziyi hatırlamadığınızı söylemeyin...

Kapat