FİLM

Jetgiller Film Mi Oluyor?

R.ist.T.O. 4 Şubat 2015


Background
share close

geekstra_jetsons_01

Hanna-Barbera çizgi filmleriyle büyüdük biz. Eğer Hanna-Barbera animasyonlarını bilmeyeniniz varsa kusura bakmayın ama ayrı dünyaların insanlarıyız.

En sevdiğim serilerinden biri (gerçi sevmediğim de pek serileri yoktu ama…) Jetgillerdi. Depresif hizmetçi robotları Rose ve dahi çocuk Elroy favori karakterimdi.

Daha önce Warner Bros. Tarafından bir animasyon film olarak bir çok defa tasarlamış olmasına rağmen bir türlü hayat bulamayan proje studio tarafından bir live action filmi olarak ilk onayı aldığı söyleniyor. Senaryosunu Matt Liberman’ın yazacakmış.

geekstra_jetsons_02

Hanna-Barbera’nın “Flinstones/Taş Devri” serisinin büyük başarısından sonra 1962-1963 seneleri arasında ekranlara gelmiş. Uzun bir aradan sonra 1985 senesinde ikinci sezonu ile ekranlara dönüş yapan dizi, 1987’de de 10 bölümlük son sezonu ile televizyon ekranlarına veda etti.

Kendimi bildim bileli var olan bir çizgi dizi olmasına rağmen toplamda yalnızca 75 bölümden oluşuyor olması ve bununda birbirinden ayrı 3 sezondan oluşmuş olması çok garip geliyor şimdi.

Neyse filmin ne zaman çekimlerine başlayacağı, kimlerin oynayacağı vb herhangi bir detay bilinmiyor henüz fakat bir live action Jetgiller filmi izlenmez mi?

Fikirlerinizi alalım!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.