• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Kingsman 2 2017 Yazında Vizyonda!

FİLM

Kingsman 2 2017 Yazında Vizyonda!

R.ist.T.O. 21 Ekim 2015


Background
share close

Kingsman bu sene beni olumlu yöenden en çok şaşırtan filmlerden biriydi. Haliyle ikincisinin geleceğini duyduğumda çok mutlu olmuştum. Devir “seri” devri.

Mark Millar/Dave Gibbsons’un aynı adlı çizgi romanından uyarlanan filmin ikincisi, 16 Haziran 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak deniyor. Devam filminin yönetmen koltuğunda yine Michael Vaughn olacak.geekstra_kingsman2_01

Eğer filmi izlediyseniz bazı karakterlerin devam filmine geri dönemeyeceğini biliyorsunuz ama yine filmin karakterlerini hatırlarsanız, filmin kadrosuna daha nasıl karakterlerin ekleneceğini hayal etmek kendi içinde eğlenceli bir aktiviteye dönüşüyor.

Mark Millar’ın filmleşen çizgi romanlarının üçüncüsü (yanılıyorsam düzeltin) olan the Kingsman, Kick-Ass’den sorna devam filmi çekilen ikinci Millar filmi. Kick-Ass’in sinemadaki başarısı çizgi romanının da devam etmesine yol açmıştı ki, bu da “Kingsman çizgi romanına da devam serisi çıkar mı” sorusunu ister istemez sorduruyor.

Her ne olursa olsun önümüzdeki sene belli bir dönem “Kingsman 2 filminin ilk teaserı”, “Kingsman 2’den ilk set görüntüleri” gibi zibilyon tane haber başlığı görmeye şimdiden hazırlıklı olun derim.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Önceki Bölüm

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.